Foto: Viljar Voog
Viljar Voog, Lilleküla 1. aprill 2015 02:04
Eesti jalgpallikoondis viigistas Raio Piiroja lahkumismängus 1:1 Islandiga. Sinisärkide värava lõi pärast kuut kehapetet palli vasaku jalaga värava tagumisse nurka lükanud Konstantin Vassiljev. "Tahtsin paremale jalale võtta, aga kaitsja ei lubanud. Ma ühel hetkel otsustasin, et no kurat, aitab, 16 meetrit väravani, võib proovida! Läks õnneks," naeris keskväljamaestro.

Üks suuremaid erinevusi võrreldes möödunudnädalase Šveitsi mänguga oli eestlaste aktiivsus: kauged külalised ei avaldanud meie meeskonnale nõnda palju survet ning Vassiljev sai rahus keskväljal niite tõmmata. Tulemuseks küll vaid üks värav, ent ohtralt teravusi. "Võimalusi vähemalt oli ja see on tähtis, sest järgmine mäng EM-valikgrupis on meil San Marinoga ja seal peame suutma momente luua ja realiseerida."

Vassiljev loodab, et täna oma viimase koondisemängu pidanud Raio Piiroja jäi lahkumisetendusega rahule. "Mängu alguses oli tal peaaegu penaltiolukord – selle saamine olnuks ju väga tore. Aga kui ma ei eksi, siis me jätkame traditsiooniga, et lahkumismänge me ei kaota ja see on hea!"

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

Miks... 1. aprill 2015 09:08
...... meil ei õnnesti valikmängud? Sõprusmängudel nagu Islandi ja Norraga teeme hea või isegi väga hea esituse. Miks laseme esimesel 10-15 min kohe vastasel suruda ja endale ära lüüa? Islandiga mängus nagu oleks olnud algul tuimad robotid platsil . Peale 10 min mängu lõpuks selgus et näe ikkagi inimesed ning mängivad isuga ja on tahtmist täis.

SISUTURUNDUS