Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Rauno Alliku Magnus Pehrssonist: ta ütles, et ma ei kardaks

Henry Rull, 31. märts 2015 22:17
Rauno AllikuFoto: Viljar Voog
Klubileiba Tallinna FC Floras teeniv paremäär Rauno Alliku sõnas pärast koondise 1:1 viigikohtumist Islandiga, et peatreener Magnus Pehrsson andis talle mängu eel julgustavaid sõnu.

Floras hea liigahooaja alguse teinud Alliku sõnul saatis Pehrsson ta väljakule sõnadega: "Ära karda, mängi enda mängu ja ole enesekindel." Kuigi eestlase esimesed minutit olid ehk vähe rabedad, siis mängu edenedes läks ta aina paremasse hoogu.

Island läks kohtumist 9. minutil juhtima, kui kena söödukombinatsiooniga mängiti vasakusse äärde vabaks Rurik Gislason, kes palli probleemideta Mihkel Aksalu selja taha saatis. Alliku sõnul oli Eesti koondisele raske matši esimene veerandtund, pärast seda leiti aga enda mäng.

Raio Piiroja lahkumismängu oli vaatama kogunenud 5334 pealtvaatajat. Millise tunde tekitas rohke publiku ees pallimine? "Sellise atmosfääriga kohtumises oli väga hea mängida," lõpetas Alliku.

11.03.2015
PÄIKESEPOISS RAUNO ALLIKU: võlusin tüdruku lokkidega ära!
01.03.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Konstantin Vassiljev iluväravast: tahtsin paremaga lüüa, aga kaitsja ei lubanud