Väike moeajakiri

Mida sinu T-särk sulle ütleb? 

Piia Õunpuu, 2. aprill 2015 10:00
Pluus - New Yorker, püksid - Reserved, kingad - H&MFoto: Mirko Aus
Sel nädalal on mul tohutult palju teha, aga õnneks on mul see New Yorkeri särk abiks. Ei, see ei aita mul koolitöid kirjutada või süüa teha, aga kiri särgil on iga tegevuse juures kasulik. 

Leidsin selle pluusi enne aastavahetust viie euroga müügis ja ostsin kohe ära, sest teadsin, et ühel päeval mul veel läheb seda võimsat sõnumit vaja. Umbes kuu aega tagasi nägin seda ühe euroga müügis, äkki mõni teist veel jõuab ostma!

Särgi peal on parafraas "Püüa seda kuradi päeva" ehk täpselt see meeldetuletus, mida ma vajan. Kusjuures see tõepoolest tuletab mulle meelde, et peaksin tublim olema ning asjade edasilükkamise ja asendustegevuste otsimise lõpetama. Mõnikord on päris tore niimoodi riietelt innustust saada.

Leidsin internetipoodides surfates veel teisigi inspireerivaid särke, neile saate pilgu peale visata GALERIIS

Lindexi #superrolemodel kampaania esindajateks on supermodellid Christy Turlington Burns, Liya Kebede ja Toni Garrn, kes kõik osalevad naiste probleemidega tegelevate heategevusorganisatsioonide töös. Kampaania pluuside müügist saadava tulu annetab Lindex just neile organisatsioonidele. Lisaks sellele, et selle pluusi ostuga toetad heategevust, oleks see ka hea kingitus kellelegi, kes on sinu silmis suurepärane eeskuju. 

New Yorkeri "Coffee Lover" särk on lihtsalt lõbus. Kujuta ette, nii ei peaks enam keegi sinult küsima, kas soovid kohvi või teed. Reservedi "Healthy is super delicious" pluus aitab selgeks teha, et taimetoitlased ei söö ainult puuvilju, šokolaadikooki saab ka tervislikuna teha ja üleüldse võiks rämpstoidust loobuda. 

House'i särk kirjaga "No more sh*t" annab tänaval möödujatele aimu, et sa ei ole millegagi rahul ja selle asemel, et enda arvamust valjuhäälselt kuulutada, lased seda hoopis oma särgil teha. Miks mitte?