Maailm

Pedofiil ja endine homofoob abiellusid vanglas (45)

Õhtuleht.ee, 31. märts 2015 07:00
Foto: Stereveningnews.co.uk
Suurbritannia vanglas sõlmiti esimene homoabielu, vahendab ajaleht The Independent.

Ida-Yorkshire’is Full Suttoni vangla külastuskeskuses toimunud tagasihoidlikul tseremoonial astusid abiellu pedofiil Mihhail Gallatinov (40, paremal) ja homofoob Marc Goodwin (31). Neist esimene mõisteti eluks ajaks vangi 1997. aastal sooritatud tapmise eest. Ta võttis elu 28aastaselt Adrian Kaminskylt, kellega tutvus internetis ühes geifoorumis. Eelnevalt kandis Gallatinov karistust pedofiilia eest. Goodwin on samuti eluaegne vang. Temale mõisteti niisugune karistus 2007. aastal gei tapmise eest.

Abiellumistseremoonia kestis 20 minutit. Sellel viibisid neli vangivalvurit, mõned sugulased ja rühm vange. Gallatinov ja Goodwin suudlesid ja seejärel sõid tüki kooki.

Vangla esindaja ütles, et paar ei ole kunagi jaganud kongi ning nad jäävad eraldi elama ka edaspidi. Ühtlasi lisas ta, et tseremoonia korraldamiseks ei kulutatud pennigi maksumaksja raha.

Ajalehe The Guardian andmetel tutvusid Gallatinov ja Goodwin vangla raamatukogus, seal tegelesid nad ka seksiga.

Gallatinovi isa ütles ajalehele Manchester Evining News, et minevikule vaatamata väärib tema poeg õnne. "Kui leiad armastuse, siis järgned talle ka vanglas. Igaüks on õnne väärt," rõhutas isa.

Samal teemal

15.06.2016
KOHUS: homoabielu keelamine ei riku õigusi
24.07.2015
Mis parandab pedofiili – teraapia ja süümepiinad? Või mitte miski…
15.06.2015
Endine Vatikani diplomaat läheb pedofiilia eest kohtu alla

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee