Eesti uudised

ÕHTULEHE VIDEO | Yana Toom Savisaare võimekusest: "Jalg on jalg, see pole pea!" (64)

Karoliina Vasli, 30. märts 2015 12:00
Foto: Mari Luud
Pärast Edgar Savisaare haigestumist on meedias palju spekuleeritud, et ehk võiks Keskerakonna tulevaseks juhiks olla Yana Toom, kelle häältesaak valimistel räägib enda eest. Toom ise sellest huvitatud pole.

Intervjuus Õhtulehele ütles Toom, et see on lihtne matemaatika - vaadatakse häälte arvu. "See pole õige lähenemine, erakonna juhil peavad olema teised omadused. Võrreldes Edgar Savisaarega ütlesin tagasihoidlikult, et mul neid pole."

Toom jätkas: "Siiralt usun, et meil on olemas esimees, kellel küll amputeeriti jalg, aga see ei tähenda seda, et ta muutub kuidagi, kuidas ma viisakalt ütlen... Ei oska õiget sõna leida. Ühesõnaga: jalg on jalg, see pole pea!"

Sarnaselt teistele parteikaaslastele toonitas ka Toom, et neil on olemas aseesimehed ja erakond toimib praegu ühtselt. "Meil on praegu vaja, et asi töötaks edasi."

Kuigi Toom sai Ida-Virumaal üle 11 500 hääle, jätkab ta ikka Euroopa Parlamendis. Küsimuse peale, kas mõni valija pole seetõttu pahandanud ja aru nõudnud, kostis Toom konkreetselt: "Ei, sest mul oli algusest peale väga selge signaal, et ma lähen riigikokku vaid siis, kui oleme valitsuses."

Samal teemal

02.05.2015
Siret Kotka: kõndima hakkab Savisaar kohe kindlasti!
13.04.2015
Savisaare seisundis olulisi muutusi pole
07.04.2015
Aadu Must: Savisaar tunneb ära oma lähedased ja sõbrad, kuid räägib vähe
01.04.2015
Doktor Talving on optimistlik: Savisaar naaseb poliitikasse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee