1
foto
ARTUR TALVIK (LAURA OKS)

Riigikogu XIII koosseis alustab täna oma esimest istungijärku, vastne parlamendi saadik, Vabaerakonna liige Artur Talvik aga alustas esimest päeva uuel ametipostil virgutava meresuplusega.

Oma esimese rahvasaadikuks olemise päeva puhul Delfile fotoreportaaži võimaldanud Artur Talvik pani täna hommikusupluseks erandkorras ujumispüksid jalga, harilikult käib suplus ikka päris paljalt.

"Kõik luu- ja seljavalud on kadunud! Kui haigus tuleb, siis tuleb ainult vaat siiamaani," ütles Publikule Talvik, osutades endale lõua alla - pea läheb veidi uimaseks, aga see olevat ka kõik.

Artikkel on refereeritud Publikust.

Jaga artiklit

13 kommentaari

E
epp viires  /   15:02, 2. aug 2015
jah naabrimees ja minu sõber käibki suvel niimoodi ju ujumas?
ma ise kah käin Tapurlas niimoodi ujumas ja siis?
M
Mida saime teada poliitikast  /   19:53, 30. märts 2015
"Artur Talvik pani täna hommikusupluseks erandkorras ujumispüksid jalga, harilikult käib suplus ikka päris paljalt." Huvitav fakt, mis kindlasti läheb Eesti poliitika ajalukku. See aeg, mil olevat lauldud reipalt "Hommikul ma tõusen vara, hästi võimlen ma ja harjutusi teen" peitis endas küüditamisi ja muid õudusi, aga pioneeriealistel olid ikka helged kiituslaulud suul. Nüüd teatakse sellest kõigest, ja teatakse ka praegustest raskustest, millest osa on vägagi suured, aga helgusel on elus ikka oma osa. Ainult nüüdsel ajal visatakse püksid jalast, muud midagi. Miks siis nii? Tundke end ikka vabalt, härrased. Hea palk ja hea tuju tagavad ka head otsused. Eks ole ju.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis