(AP / Scanpix)

Loomulikult on Mari meie pulma oodatud, aga vot teised lapsed ei ole. Ma tean, et osad ütlevad seda, et kui pulmas oleks keegi, kes lastega tegeleks, siis tuleks osad inimesed suurema tõenäosusega, sest muidu pole neil lapsi kuskile jätta.

No minu tagasihoidlik loogika on selline, et kolme kuuga leiavad inimesed ikka endale üheks õhtuks vast hoidja? Kui ei suuda sellist asja, siis tõepoolest jääb pulma tulemata.

Mul on nimelt selline asi, et ma füüsiliselt ei talu laste nuttu. See on minu jaoks nii kohutavalt ebameeldiv ja ausalt viimane heli, mida ma oma pulmapäeval kuulda tahan. Kõlan võib-olla mega ebaemalikult, aga ma olen vaid aus.

Suuremad lapsed muidugi ei nuta, aga mu sõpradel pole väga suuremaid lapsi. Isegi kui oleks, siis paratamatult tegeleb vanem siiski lapsega, isegi kui kohale on kutsutud keegi "lapsi karjatama".

Lapsed jooksevad ikka emme juurde, tahavad tähelepanu, tegelemist. Mina, vana egoist, soovin, et minu pulmas pööraksid kõik MULLE tähelepanu, mitte ei nännutaks oma ihuvilju.

Ühtlasi tahaksin ma, et meie pidu ikka hiliste öötundideni kestaks ja et keegi ei peaks koju minema, sest lapsuke tahab tuttu minna. Loomulikult on laste vajadused alati number üks, seetõttu tulekski nad selleks kaunil päeval ilma "tibukesteta" kohale.

Ma ei tea, kas see on tõesti siis nii kohatu palve, et pulma tuldaks lasteta? Ma olen elus ise vist kahes pulmas käinud ja ühes lapsed olid (ilmselgelt, sest ma ise olin laps ja olin seal) teises ei olnud. Rohkem ma käinud ei ole ja selle pärast ei tea. 

Kuidas on? Kas need, kes juba pulmad pidanud, kutsusid külalised koos lastega? Aga need, kes alles pulmi plaanivad - kas te kutsute lapsed ka?

Jaga artiklit

29 kommentaari

S
Sille   /   19:25, 11. apr 2015
Üldiselt ma neid Malluka kirjutisi ei loe, pole just suurima ajugeeniuse poolt kirjutatud lood. Ja milline täiskasvanu nimetab end Mallukaks???
Aga- jaa, teemaga pulmad ja tited olen ma nõus. Kallid lapsevanemad, kui teid kutsutakse pulma kahekesi, siis ongi teid kutsutud kahekesi ja nii see ka jääb. See on siiski pruudi ja peigmehe päev ja on nende öelda, millist pidu nad soovivad.
Samuti, leian, pole vaja oma tittesid ka sünnipäevadele kaasa vedada. Mind näiteks küll häirib, kui šokolaadikoogiste kätega kahene jookseb käsi mööda valgeid seinu vedades ringi ja ta ema seda ei märka! Teed märkuse, ollakse nii solvunud, et oi-oi-oi.
Jaa, ma saan aru, et emapalk ajab üle ääre, aga kas on vaja ka oma titekambaga kohvikus käia? Ok, tegelikult tittedest saan ma aru, aga koerakeste kaasavedamisest üldse mitte.
S
siin ongi konks  /   14:25, 6. apr 2015
Oma laps on peol ise-enesest mõistetav. See laps peab peol olema (aga eakaaslasteta, üksi keset täiskasvanuid). Teiste lapsed on kasvatamatud vingatsid.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis