Malluka beebiblogi

Malluka beebiblogi: ma ei taha oma pulma lapsi! (29)

Mariann Kaasik, 30. märts 2015, 10:23
 AP / Scanpix
Loomulikult on Mari meie pulma oodatud, aga vot teised lapsed ei ole. Ma tean, et osad ütlevad seda, et kui pulmas oleks keegi, kes lastega tegeleks, siis tuleks osad inimesed suurema tõenäosusega, sest muidu pole neil lapsi kuskile jätta.

No minu tagasihoidlik loogika on selline, et kolme kuuga leiavad inimesed ikka endale üheks õhtuks vast hoidja? Kui ei suuda sellist asja, siis tõepoolest jääb pulma tulemata.

Mul on nimelt selline asi, et ma füüsiliselt ei talu laste nuttu. See on minu jaoks nii kohutavalt ebameeldiv ja ausalt viimane heli, mida ma oma pulmapäeval kuulda tahan. Kõlan võib-olla mega ebaemalikult, aga ma olen vaid aus.

Suuremad lapsed muidugi ei nuta, aga mu sõpradel pole väga suuremaid lapsi. Isegi kui oleks, siis paratamatult tegeleb vanem siiski lapsega, isegi kui kohale on kutsutud keegi "lapsi karjatama".

Samal teemal

Lapsed jooksevad ikka emme juurde, tahavad tähelepanu, tegelemist. Mina, vana egoist, soovin, et minu pulmas pööraksid kõik MULLE tähelepanu, mitte ei nännutaks oma ihuvilju.

Ühtlasi tahaksin ma, et meie pidu ikka hiliste öötundideni kestaks ja et keegi ei peaks koju minema, sest lapsuke tahab tuttu minna. Loomulikult on laste vajadused alati number üks, seetõttu tulekski nad selleks kaunil päeval ilma "tibukesteta" kohale.

Ma ei tea, kas see on tõesti siis nii kohatu palve, et pulma tuldaks lasteta? Ma olen elus ise vist kahes pulmas käinud ja ühes lapsed olid (ilmselgelt, sest ma ise olin laps ja olin seal) teises ei olnud. Rohkem ma käinud ei ole ja selle pärast ei tea. 

Kuidas on? Kas need, kes juba pulmad pidanud, kutsusid külalised koos lastega? Aga need, kes alles pulmi plaanivad - kas te kutsute lapsed ka?

29 KOMMENTAARI

s
Sille 11. aprill 2015, 19:25
Üldiselt ma neid Malluka kirjutisi ei loe, pole just suurima ajugeeniuse poolt kirjutatud lood. Ja milline täiskasvanu nimetab end Mallukaks???
...
(loe edasi)
s
siin ongi konks 6. aprill 2015, 14:25
Oma laps on peol ise-enesest mõistetav. See laps peab peol olema (aga eakaaslasteta, üksi keset täiskasvanuid). Teiste lapsed on kasvatamatud vingatsid.
Loe kõiki (29)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee