Eesti uudised

Eestlanna kaotas Germanwingsi surmalennul oma inglasest kallima (6)

Õhtuleht.ee, 29. märts 2015 13:09
Paul Bramley Foto: AFP / Scanpix
Eestlanna Anneli postitas reedel Facebooki viimase foto, mis ta tegi koos oma inglasest kallima Paul Bramleyga (28), kes 24. märtsil Prantsusmaa Alpidesse puruks kukutatud lennuki pardal koos 150 teise inimesega elu kaotas.

"Viimane hommik koos oma armastuse, oma parima sõbra, oma kaitsja ja oma printsiga," kirjutab Anneli südamliku foto pealkirjas.

Foto alla on kümned noorpaari lähedased ja sõbrad kirjutanud oma kaastundeavaldusi. "Ma mõtlen sinule, Anneli. Te olite nii ilus paar. Ta jumaldas sind. Ma ei kujuta ette, kui raske see sinu jaoks võib olla," kirjutab üks kommenteerija.

"Mul on nii kahju. Ta oli parim poiss, keda sa võisid kunagi kohata. Ma mõtlen sinule sel raskel ajal," kirjutab veel üks naisterahvas.

"Tänan teid! Ta oli. See on kõigi jaoks suur kaotus. Kuidas saab nii olla, et kõige elavam ja positiivsem inimene, kes olemas on, võetakse meilt sellisel viisil...Ma lihtsalt ei mõista," vastas Anneli kaastundeavaldustele.

Anneli Facebookist selgub, et ta oli Paul Bramleyga paar alates 3. septembrist 2011. aastast.

Daily Maili andmeil külastas eile Paul Bramley isa Philip Bramley Prantsusmaal Digne'is õnnetuspaiga lähistele püstitatud mälestusmonumenti, kus rääkis väljaandele pisaraid tagasi hoides, et selline asi ei tohiks enam mitte kunagi korduda.

"‘Minu poega ega ka teisi selle lennuki pardal olnud inimesi ei tohiks unustada, mitte kunagi. Ma ei taha, et see ära unustataks, mitte kunagi," ütles Philip Bramley.

"Ma usun, et lennufirmad peaksid olema rohkem läbipaistvamad ja meie parimate pilootide eest tuleks korralikult hoolitseda. Me usaldame oma elud ja oma laste elud nende kätesse," jätkas Bramley.

"Ma tahan näha, et see pilv selle linna kohalt kaob ja naturaalne ilu taastatakse ning seda ei mäletataks ainult ühe inimese teo järgi," rääkis mees, et Digne'i linna ei peaks tulevikus seostama ainult suitsiidipiloot Andreas Lubitzi koletu teoga, mis lõpetas 150 inimese elu.

Teisipäeval Barcelonast Düsseldorfi teel olnud Airbus A320 hakkas Prantsuse Alpide kohal seletamatult laskuma ja põrkas vastu mäekülge. 

Samal teemal

09.03.2015
LEINAJA: "Kuskil ajusopis lootsin õhkõrna lootuskiirt, et ehk ta ei jõudnudki lennukile!"
02.03.2015
Katastroofikohast on leitud mitu telefoni
31.02.2015
Prokurör: Lubitzil olid minevikus enesetapumõtted
31.02.2015
Saksa piloodid: uus kokpiti kaheinimesereegel on mõttetu