Eesti uudised

Kadri Simson: Keskerakond ei tee IRLile ja sotsidele võimukõnelusteks pakkumist enne, kui Rõivas oma läbirääkimistega läbi kukub (84)

Delfi, 28. märts 2015 10:24
Keskerakonna aseesimees Kadri Simson ütles Delfile, et Keskerakonnal põhjust IRLile ja sotsidele alternatiivset pakkumist läbirääkimisteks teha enne, kui Reformierakonna juhitud võimukõnelused pole läbi kukkunud.

"Uus võimuliit, kus väiksemad partnerid juba ette tunnevad end tasalülitatutena, ei anna tõepoolest alust arvata, et sellises koosseisus peetakse vastu neli aastat," ütles Simson Delfile.

Samal teemal

"Samas teeb Eestis valitsuse moodustamise ettepaneku president. Tema on lubanud selle teha valimised võitnud erakonnale. Seega pole enne, kui tõeks saab hüpoteetiline võimalus, et Taavi Rõivas ei saa 51 riigikogulase toetust ja ebaõnnestub, Keskerakonnal põhjust alternatiivpakkumisi avalikkusele teha," lisas Simson.

Keskerakonna fraktsiooni esimees rääkis ka eelseisvatest riigikogu juhatuse valimistest ja ütles, et ta peab mõistlikuks sissetöötanud meeskonna jätkamist. 

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee