Eesti uudised

Ratastoolis on lihtsam olla riigikogulane kui juhtida Tallinna linna

Andres Tohver, 28. märts 2015 07:00

19 KOMMENTAARI

s
selle / 29. märts 2015 18:04
mugavusteooria kohaselt oleks parim lahendus ajud purki panna ja sealt siis linna juhtida!
l
Ly/ 29. märts 2015 17:50
Pakute Edgarile proteesi, ma pakun paremat varianti - väljateenitud vanaduspensionit. Isegi 2aastat saab varsti üle töötatud. Ta põeb diabeeti, kas selle haiguse puhul tohibki proteesi kanda.
k
kas e-ooravad/ 29. märts 2015 10:55
tänapäeval ju paljud ilma mõlema jalata käivad hommikuti km jooksmas on olemas ju TASEMEL
PROTEESID ja käivad katsed et saab ka päid vahetada kui lollideks ´´tempeltakse
j
Jah/ 28. märts 2015 19:49
See "tõde",Laari mõnitati ja mõnitatakse täiesti teenitult,sest tema oli ju nn.noorim peaminister kogu universumis ja tema oli see,kes lubas platsi puhtaks lüüs.Kas siis lõi?Nüüd veab teda ori ratastoolis eesti pangas ringi.Temale on ju see õppetund,millest ta kahjuks ei mõista aru saada,seega,oma saatust väärt,nagu tavainimestest väga paljud,kes just julmade poliitikute eestvõtmisel on nüüd vaesuses ja haiged!Savisaar oli vähemalt kaalukeeleks,sest kui teda poleks olnud,keda siis haisureffid oleks järanud,täitsa huvitav oleks teada.Ootan ka teiste eesti riigi kraavijuhtijatele õppetunde.
m
Miks/ 28. märts 2015 19:30
Laar võib ratastoolis panka juhtida ja Savisaarele on kõik keelatud? Kraaksute nagu varesed siin,teistele häda kaela!Häbi!
a
Anni/ 28. märts 2015 17:47
...ja miks Sina, kes pole teps mitte juhm (ehkki mina selles sügavalt kahtlen) kinnitad, et härra Savisaar on TERVE inimene, ainult puudub jalg ? Ongi nii või? Kas sa oled üldse asjaga kursis?Ja veel....asendamatuid inimesi lihtsalt pole olemas.Ka Savisaare aeg saab kunagi otsa ....ja ei hakka see Eesti elu rohkem lonkama kui siiani. Savisaar on ju peaminister olnud. Meenuta,mis siis oli? Ma ütlen sulle märksõna - TALONGID-edasi mõtle ise.Ja me ei looda midagi, elu lihtsalt on selline, et ükski inimene pole igavene.
h
Hetk/ 28. märts 2015 16:27
Tänapäeva proteesidega on küsitav, kas ta ikka hakkab vajama ratastooli? Ratastool on minu arvates rohkem nende jaoks, kellel tasakaalu häired või moondunud jäsemed haiguse tulemusena. Eemaldatud jalg on asendatav proteesiga, räägin oma kogemustest.
t
to eh/ 28. märts 2015 15:07
jäta oma tarkused endale, ehk läheb sul endal neid kunagi vaja.

e
eh/ 28. märts 2015 13:53
füüsiline puue on täiesti tühine, kui muus osas tervisega OK. Ratastool pole mingi näitaja. Seda, kas selle teema taustal olev isik hakkab olema ratastoolis - seda me keegi veel ei tea. Teda on juba poolteist nädalat hoitud teadvusetuna, ta kopsude ja neerude asemel töötavad masinad, tal on juba ammused südame-ja vererõhuprobleemid ning suhkruhaigus. Vanust kah omajagu, kusjuures pidevalt pildile tikkuvana on kõigile avalikult näha, kuidas ta viimasel ajal on kiiresti vananenud. Ratastool on täiesti tühine asi, kuni meest ei ole toodud teadvusele ja tema elutähtsad organid ei suuda iseseisvalt töötada. Mitte ratastoolis suurmehi ei tule eeskujuks tuua, vaid selliseid, kes suuri tegusid teinud nii, et on samal ajal ühendatud kunstkopsu ja dialüüsiaparaadiga, võibolla ka tilgutiga, sest ihu vajab pidevalt ravimeid. Kas keegi teab mõnd sellist näidet maailma tipp-poliitikute seast? Mulle ei meenu....
l
28. märts 2015 13:47
las inimene ise langetab otsuse!
e
et/ 28. märts 2015 13:31
Neerud,diabeet,süda. Nüüd veel jalg. Kahju,et ühele inimesele nii raske koorem on langenud. Loodame,et ta tuleb sellest raskest koormast lõpuks välja. Aga väga ebaõige on siin ennustada,millisele tööpostile inimene peale haiglast väljudes asub. Niisuguses eas ei parane süda,neerud ja diabeet vaid läbielatud operatsioon kahjustas neid organeid veelgi! Siis,kui tahame inimest säästa,laseme tal normaalselt vananeda! Usun,et kõrvalt suudab ta erakonnale rohkem kasu tuua,kui ratastoolis rahmeldades.
T
.../ 28. märts 2015 12:29
Tänapäeval ehitatud protees jalad ja inimene saab ideaalselt sellega ringi käija, miks teha inimene sandikas kui ta tegelikult on, Õhtuleht peaks selle peale koos riigikoguga mõtlema. Kui savisaar soovib jätkata siis edu talle miks teha mingeid spekulatsioone. Vaba valik
otsuse teeb siiski inimene
a
a/ 28. märts 2015 11:40
Usun, et savisaar saaks oma ühe jalaga ka riigi juhtimisega paremini hakkama kui Rõivas. Häbi peaks olema igasugu spekulatsioone välja mõelda! Laske inimesel paraneda !
h
28. märts 2015 11:02
Hr.Savisaar on eesti targeim poliitik,vahet pole millisesse parteisse ta kuulub. Tema teadmised ja kogemused on Eestile vajalikud. Head paranemist.
Reformi erakonna liige
n
no/ 28. märts 2015 10:41
miks peaks ta raastooli jääma, tänapäeval on väga head proteesid millega saab veatult köndida. jöudu Edgarile paranemisel.
m
Miks te juhmid/ 28. märts 2015 10:16
arvate,et ta ratastooli jääb. Ei iial!!! Esialgu on see paratamatu,kuigi tema kasutab ennem karke kui ratastooli. Ta ei ole ju haige,vaid terve inimene. Ainult jalg hetkel puudub. Kui saab proteesi,on kõik jälle kontrolli all. Ratastooli tema ei jää iialgi. Jõudu talle paranemiseks. Ilma härra Savisaareta lonkab kogu Eesti poliitika. Mitte mingil juhul ei jää ta sellest eemale. Ärge lootkegi mitte!

d
dolbajoob/ 28. märts 2015 09:57
Roosevelt juhtis riiki 12aastat olles ratastoolis ja sai hästi hakkama.Mis puutub lifti ehitamise siis tuletage meelde,et Pakosta jaoks ehitati riigikoguse lastetoa.
m
murr/ 28. märts 2015 09:22
kas inimestel pole üldse häbi ega autunnet. Ja muidugi, see on see kapitalism,kus inimelu ei vääri elamist.Jätke ometi see oletamine,kohutav!!!!!!
t
tõde/ 28. märts 2015 09:11
Mõnitatakse isegi haigeid inimesi.Seda on tehtud ka Laariga, kes ratastoolis

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee