Maailm

Ukrainas sõitis reisibuss maamiinile - neli surnut, kümned vigastatud

Toimetas Kristin Aasma, 26. märts 2015 11:08

4 KOMMENTAARI

j
JT/ 27. märts 2015 11:53
Eks me olime vene kroonus ka vabatahlikuna. Ise läksime sõjakomissariaati ja lasime kroonu saata. Mis sest, et mitte ilmumine tähendas krimaalkaristust ja vangistust. Kuid antud probleem on laiem. Venemaa ei taha praegu öelda, et Ukrainas sõdivad tema regulaarväed koos kohalikega ja vabatahlike ullikestega. krimmi agressioonist möödus aasta, alles siis öeldi, et seal tegutsesid tema regulaarväed. Igaljuhul on Ukrainas juba praegu operatsioon ebaõnnestunud. Odessas kukkus asi läbi. Rahutused ei laienenud Harkovisse ja Donetskis pidid lahingutesse sekkuma regulaarväed. Ainult kohalikud, vabatahlikud ja väikese arvulised vene armee üksused hakkasid ukrainalste käest peksa saama.
i
Isegi siis/ 26. märts 2015 14:53
kui need minejad on nn.vbthtlikud, kannab vastutust nende kodumaa. Kust võtab vabatahtlik kehvapoolne külamees ülikalli raskerelvastuse ja ka muud relvad?? Seda kindlustab talle ju emake Venemaa.
m
Miks ukrainlased tapavad/ 26. märts 2015 13:26
V
!!!/ 26. märts 2015 13:04
Vene moodi, vabatahtlikult vastu tahtmist! Komandör saab Moskvas korralduse, käsib oma soldateid koos relvadega autosse ja need vastavad: just nii!