Eesti uudised

Uus koalitsioon lubab maksukoormuse langemist

Õhtuleht.ee, 24. märts 2015, 23:25

4 KOMMENTAARI

H
"Otse" ütles siga ... - Krõlov/ 25. märts 2015, 08:15
Huvitav kuidas kahanevate maksudega ehitatekse üles Põhjamaale omast sotsiaalset turvalisust pakkuvat ühiskonda. Või on see Põhjamaaks saamise küsimus nüüd juba päevakorrast maas ja läheme kindlalt edasi ?
l
Lauri/ 25. märts 2015, 02:06
Kaudsed maksud on tõusnud kordades. Maamaks, aktsiisid, riigilõivud jms. Sellisel tasemel maksukoormust ei ole üheski teises riigis! Kui keegi üritab öelda vastupidist, siis tasuks võtta kätte kalkulaator ja liita kokku kõik kaudsed maksud ja riigi poolt toetatud riigiettevõtete lisatasud a'la elektri arvetele lisatavad taastuva energi toetus (ärimeeste lobimaks) ja nn ülekandetasud mis sõna otseses mõttes on üle kantud Jordaaniasse ja Ameerikasse ning teatud seltskonna heaolusse.
b
Blufivennad?/ 25. märts 2015, 01:59
Lubavad tõsta igasugu tasusid, pensione, abirahasid, suunata lisaraha sinna ja tänna ning suurendada ka sõjalisi kulutusi. Väga hea, kuid jagada saab ainult kogutut, mitte tühja õhku. Aga kust tuleb see lisaraha, kui samas tahetakse ka juba olemasolevaid makse langetada,s.o- laekumisi kärpida?
a
Arutud/ 25. märts 2015, 00:28
Silmakirjalikkuse tipp - näilised maksualandused korjatakse topelt varjatud kujul tagasi. Kiiresti oleks vaja taastada ~15 aasta tagused maksumäärad, ehk siis reformierakonna maksumängudele eelnevad. Odav populaarsus neile, mida tõestavad ka valimistulemused, kuid ääretult kulukas riigi jaoks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee