Eesti uudised

Mihhail Kõlvart: abilinnapea ametist lahkumine ei oleks praegu mõistlik (20)

Toimetas Kristin Aasma, 24. märts 2015, 13:48
Mihhail Kõlvart Tairo Lutter / Postimees
Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvart otsustas riigikogu mandaadist loobuda ning jätkata tööd abilinnapea ametikohal. Tallinna linnaametnikest suunduvad Riigikogusse tööle Kõlvarti asendusliige, Kristiine linnaosavanem Andrei Novikov, linnavolikogu esimees Toomas Vitsut ja Lasnamäe linnaosavanem Olga Ivanova

"Leian, et praegu saan oma valijate huvide eest paremini seista kui jätkan tööd Tallinna abilinnapeana. Lisaks ei ole hetkel Tallinna juhtimise seisukohalt mõistlik kui abilinnapea ametist lahkuks," ütles Mihhail Kõlvart.

Riigikogusse siirduv Andrei Novikov lubab jätkuvalt toetada Kristiine, Haabersti ja Põhja-Tallinna linnaosa edukat arengut.

Lasnamäe linnaosavanema ametikohalt Riigikogusse siirduv Olga Ivanova ütles, et kõige rohkem huvitab teda parlamendis töö sotsiaal- või õiguskomisjonis.

Samal teemal

Tallinna Linnavolikogu esimees Toomas Vitsut nentis, et on Tallinna Linnavolikogu juhtinud juba kümme aastat ning aeg on küps uuteks väljakutseteks.

Vitsuti sõnul ei tähenda tema Riigikogusse minek, et Tallinna juhtimises tekiks vaakum, sest aseesimees Toivo Tootsen on suurte kogemustega ning juhib volikogu kuni uue esimehe valimiseni.

Tallinna Linnavolikogu Keskerakonna fraktsiooni liikmetest suunduvad Riigikogusse tööle veel Rein Ratas, Erki Savisaar ja Märt Sults.

27. märtsil koguneb Keskerakonna Tallinna Nõukogu, et arutada Lasnamäe ja Kristiine linnaosade juhtimist seoses linnaosavanemate Riigikogusse minekuga.

20 KOMMENTAARI

t
tom 25. märts 2015, 06:25
mis siin-EESTIS ..toimub? kes osutus valituks riigikokku peab ka sinna minema! mitte nii,et ma tahan olla hoopis mujal ja ka seal olen,,,sellised tuleks maha lüüa!kuradi kahekeelsed jublakud!
ime siis et riik p.....se läheb kui sellised juhivad!
m
Moskvast 24. märts 2015, 20:55
Aga Ühtne Venemaa ja Jakunin FSB-st toetavad ka Kõlvarti kandidatuuri linnapeaks....
Loe kõiki (20)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee