Jürgen LigiFoto: Laura Oks
Toimetas Kristin Aasma 24. märts 2015 11:04
Vabaerakonna koalitsioonikõnelustelt eemale jätmise suurim põhjus oli see, et ta "ei olnud partner", vaid "grupp inimesi, kelle seisukohad olid suhteliselt hajusad ja kes elavnesid väga väheste teemade peale", rääkis Jürgen Ligi (Reformierakond) ETV saates "Terevisioon".

"Me ei tea, kuidas nad oleksid hakanud hääletama ja miks nad näiteks maksuteemadel siis järsku läksid nii ägedaks, kui neil ei olnud programmis isegi selle kohta midagi. Me peame ikkagi tajuma oma partnerit ja teadma, kuidas nad meeskonnas toimivad edaspidi," rääkis Jürgen Ligi.

Ligi vaidles vastu Jaak Aaviksoo (IRL) varasemale väitele, et Vabaerakonnale tehti liiga, vahendas ERRi uudisteportaal. "Kõige rohkem liiga tegi Vabaerakond tegelikult Res Publicale, kui nii tohib üldse öelda," rääkis Jürgen Ligi ja lisas, et Vabaerakond ütles, nagu oleks Res Publica "Eesti riigi ära rikkunud".

Samal teemal

Kommentaarid  (107)

Kolla 25. märts 2015 10:43
No tore! Ligi andis vabaerakonna valijatele mõista, et nad ei olegi täieõiguslikud eesti kodanikud, nad ei ole head partnerid oma kaasmaalastele, nii et koligu Eestist minema.
ahastav 25. märts 2015 10:01
Kas tõesti Eesti elu õitseng peitub selle "härrasmehe" aruste reformide taga??? Mis on reformid? Reformide tõttu kaotavad sajad inimesed töö ja jagasugu vajalikud teenused muutuvad raskesti kättesaadavamaks ja see tõttu on ka paljude inimeste elud ohus. Ainuke õigustatud reform oleks riigikogureform, kus siis pooled (või rohkem) 101 liikmest nagunii midagi asjalikku ei tee. Kas tõesti me soovime sotsiaalsüsteem tugevadada selle arvelt, et paljud jäävad tööta ja mõned lihtsalt lahkuvad elavate kirjast?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS