Jürgen Ligi (Laura Oks)

Vabaerakonna koalitsioonikõnelustelt eemale jätmise suurim põhjus oli see, et ta "ei olnud partner", vaid "grupp inimesi, kelle seisukohad olid suhteliselt hajusad ja kes elavnesid väga väheste teemade peale", rääkis Jürgen Ligi (Reformierakond) ETV saates "Terevisioon".

"Me ei tea, kuidas nad oleksid hakanud hääletama ja miks nad näiteks maksuteemadel siis järsku läksid nii ägedaks, kui neil ei olnud programmis isegi selle kohta midagi. Me peame ikkagi tajuma oma partnerit ja teadma, kuidas nad meeskonnas toimivad edaspidi," rääkis Jürgen Ligi.

Ligi vaidles vastu Jaak Aaviksoo (IRL) varasemale väitele, et Vabaerakonnale tehti liiga, vahendas ERRi uudisteportaal. "Kõige rohkem liiga tegi Vabaerakond tegelikult Res Publicale, kui nii tohib üldse öelda," rääkis Jürgen Ligi ja lisas, et Vabaerakond ütles, nagu oleks Res Publica "Eesti riigi ära rikkunud".

Jaga artiklit

107 kommentaari

K
Kolla  /   10:43, 25. märts 2015
No tore! Ligi andis vabaerakonna valijatele mõista, et nad ei olegi täieõiguslikud eesti kodanikud, nad ei ole head partnerid oma kaasmaalastele, nii et koligu Eestist minema.
A
ahastav  /   10:01, 25. märts 2015
Kas tõesti Eesti elu õitseng peitub selle "härrasmehe" aruste reformide taga??? Mis on reformid? Reformide tõttu kaotavad sajad inimesed töö ja jagasugu vajalikud teenused muutuvad raskesti kättesaadavamaks ja see tõttu on ka paljude inimeste elud ohus. Ainuke õigustatud reform oleks riigikogureform, kus siis pooled (või rohkem) 101 liikmest nagunii midagi asjalikku ei tee. Kas tõesti me soovime sotsiaalsüsteem tugevadada selle arvelt, et paljud jäävad tööta ja mõned lihtsalt lahkuvad elavate kirjast?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis