Krimi

Lisatud Kanal 2 "Reporteri" video!

VÄIKESE EMILY KASUISA KOHTUS: lükkasin last küll, aga ei löönud!

Juhan Haravee, 24. märts 2015 07:00

31 KOMMENTAARI

m
.../ 27. märts 2015 12:12
miks ei kysita tema lastelt , kas ta neid ka löönud on. praegu aetakse kogu syy lihtsalt tema kaela. vaene mees.vaevalt 3 kuud selle naise ja lapsega kokku elanud.
e
ema/ 25. märts 2015 23:56
Lapsed liikuma ja käima õppides kukuvadki, kui minu pisikesele tekkisid mõistatamatul põhjusel sinikad, siis arst ütles et tavaliselt kukkudes ja kuskilt tonksu saades ei teki sinikaid(konkreetsed sinikad sai ta kui keeras ennast voodivõrepulkade vahele jalaga). Et lapsel tekiksid nähtavad vigastused, peab ta reaalselt kuskilt alla kukkuma või keegi teda lõõma, või nagu täna uudistes oli see laps Hispaanias, siis midagi peale kukkuma. Nii et ärgu ajagu jama, et laps kukkus koguaeg, sellest ei teki selliseid vigastusi ja lastel tuleb trepi peale pääsemine jm sellise ohtliku koha peale pääsemine ära blokeerida.
o
Olimar/ 25. märts 2015 15:45
Pere hundikoer on noor ja hüppas mänguhoos tüdrukule peale. Ennegi suure koera käppadega lapsele sinikaid tulnud, ka kõhust allapoole piirkonda. Öeldi ju et laps ronis koeraluugist, selle luugiga saab lippadi loppadi vastu pead. Mõni ime et sinikaid täis oli.
e
Eidrich ./ 24. märts 2015 21:33
Kuradi rott , nari alla ja kellel viitsimist , see peksab .
k
kui mu laspe.../ 24. märts 2015 18:08
kasuisa teeks miskit mu lapsega siis ei peata mind miski ega keegi ja kuidagi. Aga jumal tänatud eks võttis endale paraja sibi see ei julge köhidagi rääkimata millestkist muust. Vägivald peres on minu jaoks siiski mõistmatu. Aga selline see meie riik on.
n
nimi jah/ 24. märts 2015 16:16
see vannituba on iidamast-aadmast, vana väsinud kipsplaat ja päevinäinud ebakvaliteetsed plaadid, need ongi sellised örnad, vannitoa seinaplaat puruneb lihtsamastki löögist. arvan, et nii järsku treppi pole keegi ammu näinud nagu selles majas, pluss tühjalt seisvat betoonist basseini, need reaalsed ohud ja laps kukkuski kogu aeg.
k
Karl/ 24. märts 2015 16:00
Üldiselt on asjad nii, et lapsele peab tagama ohutu elukeskkonna. Kui seda ei ole tehtud ja laps ennast vigastab, siis peaks juba karistuse saama. Kui last lükkad ja sellest tekib kehavigastus, on ilmselge, et sa oled tekkinud kehavigastuses süüdi ja seda 100 %. Kaitsjal pole vaja siin vett sogada ja esile tuua mingeid kergendavaid asjaolusid. asi on must valge. Lükkasid , tekkis kehavigastus, oled süüdi!!! Karistuse raskendavaks asjaoluks on see, et kannatajaks oli laps, kes ei saa seista enda eest ja kelle edasine elu on tõenäoliselt kuni lõpuni rikutud. Ühtlasi ka raske kehavigastuse tekitamine. Millest siin aru ei saada???
v
vetevana/ 24. märts 2015 14:40
Mehele surmanuhtlus ja naisel munasarjad katkestada.

a
Ando/ 24. märts 2015 14:35
s
24. märts 2015 14:15
Süüdi on nad naisega mõlemad samapalju. Ei ole kohtumõistja, aga ti dub jah et sellel prokuröril on omad eelistised. On ju ka juttu olnud selle nn. ema kommetest (narkootikumid, alkohool, pidustused, laps on omapäi jäetud jne.).Juba see näitab, et ema sai leebe karistuse.
k
kuldkuu/ 24. märts 2015 14:09
no mina ootan,et see mölakas vangis olles oma kaaslastelt ikka hea koosa saaks,sellise mis võtaks elu isu, ja see eit, sellel tuleks laspesaamine üldse ära võtta,las nühib siis meestega nii et verelihal.
Olenka surmanuhtluse poolt ja karistused on liiga leebed,saan aru, et me peame väärastunud vaadetega inimesi kasvatama, aga oleme juba ammu arusaanud, et pedofiilist ei tee enam korralikku inimest ja pätist ei tee inimest.
l
Ly/ 24. märts 2015 13:48
Kas pole liiga kerge karistus, kaitsetule lapsele tekitada eluaegse vigastuse mingisuguse närvihaige poolt. Lapse tervis rikutud, ka ema samasugune, arvate, et jätab oma kombed maha, leiab uue ,,kallima,,. Ja kõige hullem on just kohtuotsus - mõlemad oleks pidanud saama eluaegse, sest lapse vigastused on ka eluaegsed. Olen nördinud, kes kaitseb süütut 2aastast last, kui oma emagi ei suuda seda.
j
Jah saab küll nii lükata/ 24. märts 2015 13:33
Minu vannitoas on ka plaadid vaid ausõna peal seinas, kellelgi aega parandada pole ja poeg õtles,et las seisavad, kuni kukuvad, praegu pole aega. Hingata ka nende peale ei või ja kui see vannituba ka nii oli,siis...pole isegi tõukamist vaja. Aga ma olen korduvalt rääkinudMIKS ARVAVAD NAISED,et nende pulgajuku peab nende last hoidma ja armastama, mees ei oskagi seda,kui ta pole lapse isa ja tal võivad ka psüühikahäired suurest sundimisest tulla. Lapse ema on süüdi ja see mees seekord küll kannataja EGA TA JU EI TAHTNUD lapsele halba, ta ise ei kannatanud lapse kisa ja igaüks ei peagi kannatama,süüdi on ikka naine,kes sünnitab või prügikasti ja jätab lapse kasvõi KANA hooleks, peaasi,et ise jälle uttu tõmmata. Mees on ka süüdi,aga ka kannataja ja ema on ikka pärissüüdlane
j
Jahile/ 24. märts 2015 13:53
Sooda oled peast! Mees ja kannataja? Isegi, kui ta sest lapsest ei hooli, mingi INIMLIKKUS peaks mehel ikka ju olema või mis? Ja kui ei saa lapsega hakkama, ei kannata kisa jne, siis mees ütleb naisele, et sorry, aga mina ei saa hakkama, palun vii vanemate juurde, võta hoidja või mida iganes, mitte ei rakenda omakohut, ega tõuka, ega peksa! Ja sulle teadmiseks veel, et egas naised üksi lapsi saa, meest on selleks vaja!
o
Olev/ 24. märts 2015 14:58
o
Olev/ 24. märts 2015 14:58
m
Marek/ 24. märts 2015 12:53
Selline vend tuleks ilma pikema jututa seina äärde panna
m
miks see tegelane tööl ei käinud/ 24. märts 2015 12:20
kas prokurörist emmekesel selline palk, et sai tattninanle maja ja laheda äraolemise tagada. ja isegi selliseid voogre taolisi pumpasid ülal pidada.
m
maksimaalset karistust/ 24. märts 2015 10:21
on vaja, et teised värdjaliku mõtlemisega vägivaldsed meesolevused enam ühegi lapsega nii ei teeks.

a
advokaatide asi on sõnadele uute tähenduste andmine / 24. märts 2015 10:03
Jõud võrdub mass korda kiirendus. Iga füüsik võib välja arvutada kiiruse millega lapse pea põrkas vastu seina . Ehk lükkamisel keha liikumise kiirus on tavaliselt väga väike ,l
Löögi tagajärjel, antud juhul lapse pea või keha liikumine, on kordi kiirem.
Kohtul tuleks ekspertiis tellida.
Etteöeldud viitaks see löögile, sest võib ette kujutada millist jõudu nõudis peaga seinaplaadi purustmine . . .
l
Lapsed kukuvad/ 24. märts 2015 10:31
pidevald.Siis peaksid pooled lapsed koljumurdudega haiglas olema.
k
kaia/ 24. märts 2015 09:46
Kahju et surmanuhtlus ära kaotati see isa nime mitte vääriv olend ja ema kes oleks pidanud minema ajama oma nn. mehe, kui nägi mis juhtus aga tema oli veel selle elaja poolt. Laps pandi magama verevalumitega ja valudega ei suvatsetud isegi vaadata kas ta elab või on surnud, sellised inimesed peaks maa muna pealt ära hävitatama.
k
KIISUKE/ 24. märts 2015 12:18
ema peaks ka kinni minema,see inimene ei vääri emaks olemist,kuna ei kaitsnud oma last sellise mõrtsuka eest,ehtne lapse mõrtsukas
m
Mai/ 24. märts 2015 09:40
See mees peaks saama eluagse sellise teo eest, ma ei saa aru miks hoitakse sellised inimesi ta on ju mõrtsukas, sellist inimest pole vaja isegi mitte kaitsta. Jah ja ema sai nii kerge karistuse selle eest ta lasi oma last niimoodi kohelda ühel sadistil ju emal oli siis mees tätsam kui laps. Ema peaks ka saama karistuse ja rangema.
r
roomas/ 24. märts 2015 08:57
Ema ei vaadanud vigastatud tütart, ja ta vabastati kohtusaalist - siis on imelik, et mees jääb vangi. Minu arust oleks pidanud naise vangi jätma. Aga praegu on olukord imelik, sest ema on sama palju süüdi kui see mees, ema siiski rohkem, sest ta ei hoolinud lapsest üldse ja tema eluhoiak tekitas ohu.
a
advokaat / 24. märts 2015 08:29
ma küll ei tahaks ega ka oskaks olla! Kas keegi saab uskuda, et pisikest last võib "kergelt lükata" vastu vannitoa seina nii, et selle kahhelplaadid mõranevad??? Seda peaks nn "kasuisa" peal katsetama! See ema sai kerge karistuse. Eestis on kohtumõistmine tugevasti kaldu süüdlaste kasuks! Varsti "tõestatakse", et see lapseke ise lõi oma pea ja lõualuu puruks, karistamaks oma "emmet ja kasuisa".
l
lugeja53/ 24. märts 2015 08:20
Mis kuradi kasuisa,ema joobar ja pätt.Tema lükkas last.last ei lükata.Laps võetakse sülle ja viiakse vannist käteräti sees sooja.Seni kui keha kuivab.Õudne,kui see pätt pääseb puhtalt.
r
raivo/ 24. märts 2015 08:06
arvan,et mõlemad koos emaga on võrdselt süüdi ja peaksid saama võrdse karistuse.
l
Lükkamine teeb/ 24. märts 2015 07:53

p
24. märts 2015 07:42
Palun lõpetage selle joobari kohta väljendi "kasuisa" kasutamine! See tiitel tuleb oma positiivse tegevusega auga välja teenida, mitte nii, et võõras m*** astub majauksest sisse ja on kohe lapsevanem. Eriti see jälk limukas, kellest jutt. Mul on südamest kahju, et kurjategijate aukoodeks vangimajades enam ei kehti.
r
RC/ 25. märts 2015 07:42
ole kena ja ära kobise siin miskit.sina pole otsustaja,kes on kasuisa,kes mitte.kas sa olid juures kui miski asi juhtus või tehti,mina näiteks ei tea seda ,pole ju juures olnud.naistele nõuame võrdõigust aga kes meestele kaitset ja võrdõigust pakub ?? seda pole olemaski.kui sa loed eelmist artiklit,kallutatud prokurörist ,siis mis seal toimub,ema lasti kohtusaalis vabaks,kuigi oli tegu narkootikumidega,aga nais prokurör leidis,et ema kahetses ja oli väga kurb.teeme aga kohtus haleda näo ette ja naissüüdidstajad mõistavad omasoolise õigeks.mina ei näe siin küll kusagil õigust ja see ongi sellepärast,et enamus kohtutes on naised.väga vähe on selliseid istungeid,kus lapsed mõistetakse isa hoida,sest põhjendus on alati ,et ema on ikka ema,kas ta ka seda tiitlit on ka väärt kandma,see pole küll alati selge.aga kuna naised hoiavad ikka kokku,siis peedistavad mehi,nii ,et küll ja veelgi.kui artikleid lugeda,siis selle kohtu all oleva mehe süüd pole ju mitte millegis tuvastatud.kui pole tõendeid,ei saa ju ka süüdi mõista.JA ARU MA EI SAA,MILLEKS SELLELE BIOLOOGILISELE ISALE VEEL SEE 50000,KUI ENNE SEDA LAST VAJA POLNUD,MILLEKS SIIS NÜÜD VAJA,KAS SELLEKS ,ET TEMA ON KANNATAJA,KUS TA ENNE OLI,KUI LAPS TEDA VAJAS ???? MÕTETU ON IKKA SEE MEIE KOHTUSÜSTEEM IKKA KÜLL.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee