Eesti uudised

Siiri Oviir Savisaare haigusest: asendamatuid pole olemas, paljudel on karjääriredel valmis mõeldud (67)

Õhtuleht.ee, 23. märts 2015, 20:38
SIIRI OVIIR JA EDGAR SAVISAAR.Foto: TEET MALSROOS
Jala amputeerimise operatsiooni läbi teinud Edgar Savisaare väga kriitilisest tervislikust seisundist hoolimata Keskerakond toimib edasi ning asendamatuid inimesi pole olemas, arvas Keskerakonna endine aseesimees Siiri Oviir.

Siiri Oviir möönis "Ringvaates", et Tallinna linnapea ja Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare olukord on kindlasti väga raske, kuid avaldas veendumust, et abilinnapead suudavad Savisaart asendada ning linna juhtimisest ei tohiks elanikele probleeme tekkida, vahendab ERR-i uudisteportaal.

"Selge see, et Edgar Savisaarel oli erakonnas ja juhatuses väga suur roll, väga suur sõnaõigus, väga suur arvamuseõigus," ütles Oviir.

Küsimusele, kas on juba alanud võimuvõitlus, vastas Oviir, et ta on paar aastat erakonna siseelust eemal olnud, aga küllap on nii mõnelgi mehel-naisel marssalikepp taskus.

Oviir leiab, et Keskerakonda tabanud probleem ei muuda olukorda riigi tasandil: "Asendamatuid inimesi ei ole olemas, iseseisvat poliitikat viljeletakse Eestis nüüd üle paarikümne aasta, inimesed on harjutanud, inimesed on harjunud ja eks inimestel, ma mõtlen poliitikutel, on ka oma karjääriredel peas valmis kujunenud."

Samal teemal

18. november 2016, 04:00
Siiri Oviir: peame Mihkliga kodus kohtulahinguid, et vaadata, kelle sõna jääb peale
8. august 2015, 10:33
Siiri Oviir abielust: tuleb leida rõõmu väikestest asjadest, mitte kirtsutada nina, kui rooside asemel on hoopis karikakrad
28. märts 2015, 14:40
Soome ajakirjanik: Savisaare taandumine loob Eestisse radikaalse vene partei
25. märts 2015, 08:21
Erki Savisaar: "Ta tegi veel nalja, et peab ise riigikokku tulema, et mul silm peal hoida."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee