Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Tammeka peatreener mängust Levadiaga: kaotus on kaotus

Martin Šmutov, 21. märts 2015 19:30
Jalgpalliklubi Tartu Tammeka peatreener Indrek Koser ütles pärast 1:2 kaotust Levadiale, et väravad sündisid olukordadest, mida nad enne mängu ei kartnud.

Levadia asus kohtumist 60. minutil Ilja Antonovi väravast juhtima, kuid Tammeka viigistas Martin Hurda väravast kolm minutit hiljem. Levadiale tõi kolm punkti Andreas Raudsepa tsenderus mängu 70. minutil, sest pall muutis Tammeka mängija puutest suunda ja maandus võrgus.

"Kaotus on kaotus," nentis Koser. "Mõlemad väravad löödi meile sealt, kust kartsime võib-olla natuke vähem. Pigem kartsime, et väravad võiksid tulla pikkade pallide või tsenderduste pealt."

"Positiivne oli, et pidasime mänguplaanist kinni ja kaitses suutsime päris tublid olla,

21.02.2015
21.02.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Ingemar Teever: Me polnud lõpuni päris kindlad, et see mäng meile tuleb