Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO ja GALERII | Kalju eest debüüdi teinud Lindpere: eks koondise treener nägi, palju ma meeskonnale juurde andsin (1)

Viljar Voog, 21. märts 2015, 16:47
Nõmme Kalju - Viljandi Tulevik 6:2Foto: Viljar Voog
Nõmme Kalju jalgpallimeeskond sai täna kodusel Hiiu staadionil 6:2 jagu Viljandi tulevikust. Vaatamata skoorile, oli mängus põnevust küllalt – Kalju eest tuli esimest korda sel hooajal väljakule Joel Lindpere, kes teenis meeskonnale ka kohe penalti.

Eesti koondislane sekkus mängu 54. minutil. "Eks võit oli esimese poolajaga ära otsustanud (Kaljule 4:1 – toim) ja minu ülesanne oli lihtsalt minna ja saada pallitunnetust ja meeskonnatööd," sõnas Lindpere oma debüüdi kohta.

Poolkaitsja esitust jälgis ka koondise abitreener Janno Kivisild. Teatavasti on tuleval nädalal toimuvaks EM-valikmänguks Šveitsiga rahvusmeeskonnas veel kaks vaba kohta ja Lindpere sooviks ühte neist endale. "Ma olen oma tööd aastaid teinud ja eks treenerid otsustavad. Sain mängutunnetust ja kui treener oli siin, siis ta nägi, palju ma meeskonnale juurde andsin. Neid mängijaid, kes on koondises ja ei mängi, on suhteliselt palju viimasel ajal," rääkis Lindpere.

Samal teemal

22. märts 2015, 15:06
KOONDISE NIMEKIRI Šveitsi ja Islandi vastu: Joel Lindperet rongilt maha ei jäetud!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee