Eesti uudised

TV3 | Aadu Must: Savisaare iseloomu teades tuleb teda tagasi hoida kohe tööle tormamast (28)

Õhtuleht.ee, 20. märts 2015 19:37
Aadu MustFoto: Kuvatõmmis / TV3
Kui veel eile räägiti, et Tallinna linnapea ja Keskerakonna esimees Edgar Savisaar, kes praegu on endiselt raskes seisundis Tartus haiglas, haigestus kopsupõletikku, siis tänaseks on selge, et Savisaar on saanud raske bakteriaalse nakkuse, mis on kiiresti levinud. 

Lähedased käivad haiglas Edgar Savisaart vaatamas, et saada selgust, kas tema seisund on natukenegi paremaks läinud. Isa on käinud vaatamas nii Edgar Savisaare vanim poeg Erki kui ka teised lapsed - Edgar Savisaar jr ja välismaal elav tütar Maria, vahendab TV3 "Seitsmesed uudised". 

Parteikaaslane Aadu Must naaseb haiglast murelike uudistega. Hea on tema sõnul see, et infektsioon on põhjalikult ja täpselt analüüsitud, kuid sellist informatsiooni, et kõik läheb paremuse poole või, õnneks, ka vastupidist informatsiooni Musta sõnul ei ole.

Must kinnitas TV3le, et Savisaar on parimate spetsialistide käe all: "Tippmeeskond on peal."

"Tuleb oodata, tunni pealt ei juhtu midagi," kuvab Must tulevikku. "Soovitati ka lastel varuda kannatlikkust ja mitte masendusse langeda." 

Aadu Must rääkis, et Savisaare iseloomu teades tuleb teda pärast paranemist hoida kohe tööle tormamisest.

"Seitsmestele uudistele" teadaolevalt oli Edgar Savisaarel täna öösel väga kriitilisi hetki, kuid arstid tegid oma parima. 

Olukorra on teinud keeruliseks see, et 64aastase meeri tervislik seisund on niigi "kulunud", teatas TV3 "Seitsmesed uudised". 

Edgar Savisaar haigestus tõsiselt pärast Singapurist naasmist. Tal oli halb enesetunne, palavik ja köha. Viimati oli Savisaar avalikkuse ees 17. märtsil Eino Baskini matusel.