Väike moeajakiri

Kolm kevadist komplekti (3)

Piia Õunpuu, 21. märts 2015 11:00
Foto: Piia Õunpuu
Kas kevad on käes või talv tuleb tagasi? Tundub, et hommikuti ärgates ei saa kummagi variandi peale panuseid teha, mis omakorda muudab riiete valimise tavalisest veelgi keerulisemaks. Otsustasingi jagada teiega enda viimase aja lemmikriietusi, mis loodetavasti toovad vähemalt mõnele lugejale kevadisi inspiratsioonipuhanguid ja aitavad nendest tavalistest "Mis ma küll selga panen" mõtetest lahti saada.  

 

 

Esimese komplekti täht on see suur lilleline seelik, mis on täpselt paras doos lilleõisi selleks ajaks, kui pärislilled veel ei õitse. Sobitasin seeliku poolsaabaste ja lihtsa musta kampsuniga, millele võiks tegelikult vabalt lisada ka näiteks kaelakee. Selle kampsuni alla võib sooja hoidmiseks panna kasvõi termopluusi ja keegi ei saaks arugi! Komplekti juurde sobiks väga hästi näiteks mõni nahktagi, mis ikkagi ka päriselt soojas hoiaks. 

 

Samal teemal

Teise komplekti võtmeese on see H&Mi pükskostüüm, mille leidsin allahindlustelt vaid seitsme euro eest. Ostsin selle küll suvele mõeldes, kuid kärsituna võtsin selle ka oma Hispaania-reisile kaasa. Nüüdseks on meie ilm võrreldav sellega, mis jaanuaris Barcelonas oli ja võin selle komplekti julgelt eeskujuks tuua. 

Pikkade varrukatega hipilik pükskostüüm on hea asendus kleidile, kui keegi oma garderoobi põnevust otsib. New Yorkeri nahktagi seal peal on kusjuures üllatavalt soe, varjab hästi tuule eest ja loomulikult teeb muidu suvise ja nooruslikuna näiva riietuse pisut ajakohasemaks ja vähem plikalikuks. Kõrged põlvikud lisasin puhtpraktilisel eesmärgil, olen seda nippi terve talve kasutanud: kannan koos põlvikuid ja sukkpükse, et jalad soojas oleksid. Selle nipi soovitan kõigil kevadessegi kaasa võtta.

Samuti soovitan investeerida mõnda pükskostüümi - olgu siis pika või lühikese püksiosaga. Seitsmekümnendad on selle suve suurim trend, mida saab juba praegu kandma hakata. 

 

Kolmas komplekt on selline, mis ei tohiks mitte kedagi alt vedada. Triibuline pluus on minu garderoobi üks alustalasid, mille järele haaran siis, kui kohe mitte midagi pole selga panna. Lisaks on see niivõrd universaalne, et sobib väga paljude mu seelikute ja pükstega. 

Kevadiseks ei muuda seda komplekti mitte vana hea "kevadekuulutaja" ehk lühike seelik, vaid hoopis see suur paks sall. Justnimelt, see talvine kaaslane elab oma elu kevadel edasi. Kui ilmad on soojemad ja kaela enam külma eest varjama ei pea, meeldib mulle seda salli pleedina õlgadel kanda. Kui päeval on ilm soe, võib sall kotis oma aega oodata ja siis õhtul õlgadele visates oi-kui-palju sooja anda. 

Loodan, et vähemalt ühe naise peas käis ideesähvatus ja päästsin kellegi hommikusest riietumispaanikast. 

Ilusat nädalavahetust!

Samal teemal

07.05.2015
Lillemuster valitseb edasi!
24.04.2015
Muljed Tasku keskuse moeõhtult ja veel üks pükskostüüm
13.02.2015
VIDEO: uuri, mida mina kannan valentinipäeval!
22.01.2015
Moeblogi: Ühevärviline ei tähenda igavat!