Galeriid

GALERII: Eesti moedisaini showroom’is ZERO° esitleti kevadmoodi (1)

Eiris Teeveere, 20. märts 2015, 17:09
Baltika kvartalis asuvas Eesti moedisaini showroom'is ZERO° esitleti neljapäeval uuel hooajal müügilolevaid moebrände. Kevadisel kokteiliõhtul sai näha mitmeid juba tuntud moemärke, aga ka värskeid tegijaid. Moeshow stiliseeris ajakirja MOOD moetoimetaja Aljona Sokolovskaja.

Värsketeks tulijateks aksessuaari- ning moeskeenel on heledast täiskuust ja puhtast hõbedast inspireeritud ehtebränd MyaMoon, juveliiri Gvido Valickise igapäevaseks kandmiseks sobivad kvaliteetehted GVIDO Design'ilt ning kokakunstist ja toidust inspireeritud Leedu aksessuaaribrändi TADAM! apetiitsed ehted. Kureeritud käekellade veebigalerii SEIER, mis on loodud tootedisainer Martin Saare vaimustusest disaini ning kellade vastu, on leidnud füüsilise väljundi samuti ZERO°-s.

Samal teemal

Showroomis on esindatud ka New Vintage by Kriss'i kevadine kollektsioon "Inspired", mille minimalistlike ehete sügavam sõnum on peidus ehtel olevas graveeringus.

Moelooja Raili Nõlvaku kevad-suvi 2015 kollektsioon on inspireeritud arhitektoonikast, geomeetriast, vormidest ning dünaamikast, mis tekib valguse liikumisest üle faktuursete elementide. Siluetid on naiselikud, kuid eksperimentaalsed. Jakid, püksid, seelikud on disainerile omaselt keeruka ja mängulise vormiga, mida tasakaalustavad graatsiliselt langevad tuunikad, kleidid ning pluusid.

Uue kollektsiooniga on väljas ka vimkaga triiksärgibränd SWÄRK, meestele pakub garderoobitäiendust Eestis juba tuntust kogunud Kalle HT.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee