Eesti uudised

Peaminister Rõivas soovis Savisaarele kiiret paranemist, ent välistas jätkuvalt koostöö Keskerakonnaga (88)

Õhtuleht.ee, 20. märts 2015 07:45
Taavi Rõivas ja Edgar Savisaar veebruaris Kuku raadios valimisdebatil.Foto: Liis Treimann / Postimees
Brüsselis viibiv Reformierakonna esimees Taavi Rõivas soovis Edgar Savisaarele kiiret paranemist, ent nentis, et Keskerakonna praeguse kursi juures on koostöö keskparteiga endiselt võimatu.

"Kõigepealt ma soovin Edgar Savisaarele kiiret paranemist, et igal juhul ma loodan, et see haigestumine ei ole midagi tõsist. Et ta saab oma töökohustuste juurde võimalikult kiiresti naasta ja mis kõige tähtsam, loomulikult terveks saada," vahendas ERRi uudisteportaal Rõivase häid soove Tartu ülikooli kliinikumi intensiivraviosakonnas viibivale Tallinna linnapeale.

"Mis puudutab koostööd Keskerakonnaga, ma arvan, et praeguses väga ärevas julgeolekuolukorras ükskõik millise teise parlamendi partei jaoks oleks koostöö Keskerakonnaga võib olla lühikeses pildis mõeldav, aga pikas vaates kellelgi küll sellest midagi võita ei ole," lisas Rõivas.

"Isegi kui mingis poliitmängurluses see tundub kellelegi atraktiivne mõte, siis kui Eesti peale mõelda, siis see kindlasti hea plaan ei oleks, ükskõik kelle jaoks," lisas peaminister.

Samal teemal

23.02.2015
Edgar Savisaarele tehakse täna järjekordne operatsioon
21.02.2015
Mis saab Tallinnast, kuni Savisaar kriitilises seisus haiglas viibib?
20.02.2015
Ansip: Keskerakond pole juba mõnda aega ühe juhi keskne
20.02.2015
SAVISAARE IHUARST PÕDDER: tegu on banaalse infektsioonhaigusega, mis on tõsise kuluga ja kiiresti arenenud