Küll hülgekütt üksi meie riigi põhja viib, teistel pole seal mõtetki ennast vahele segada- poissi juhitakse ikkagi väga kõrgelt ja suurte rahadega, seda peaksid inimesed juba mõistma. See komejant käib kogu maailma, paljudes kohtades hakkavad temperamentsed ja julged rahvad sellele räigele pedofiiliale vastu, meie arg väikerahvas kannatab vaikides,
Ka ime, arvan et neil sai aur lihtsalt otsa Mida teab näitleja maijandusest, rahandusest jne Arvan et vabaerakond peaks enne ikka õppima, valimikünnise ületamiseks häältekogumine oli lihtne aga argipàev teine.
Talvik pidi ükskord Eesti laulupeod nahka keerama öeldes, et nüüd laulab igaüks oma mätta otsas ja siis interneti vahendusel tuleb üks suur vägev pidu ja et see ongi laulupidude tulevik... tulemus ei kannatanud kriitikat...
Aga kes teid keelab, eks katkestage siis, las teised mölisevad, lööge lõmps kõuad kinni ja minge Talna kõrtsi, seal saab möla ajada et küll ja küllaga.
Seda Vabaerakonna valijad ootasidki, võtta aeg maha.Siiski tuleb tõdeda, et juriidiliselt on tegemist konsultatsioonidega, sest valimistulemused pole välja kuulutatud,Siiski annab see hea võimaluse üksteise kompamiseks.Kui Reform jääb kosmeetiliste paranduste juurde, siis võib kaks erakonda ära hüpata, kahe jäädes aga enamust Riigikogus hääletamisel ei saavuta
Tore et kellelgi peale valimisi ka selgroogu on!Ma mõtlen loomulikult Vabaerakonda mitte sde munadeta kesksoolisi äbarikke,koos oma mõtetu Mikseriga(sobib ideaalselt sotside juhiks) Jõudu Vabaerakonnale edaspidiseks!!!
Õige käik-iga valitud erakonna kohustus on seista eelkõige oma valjate, mitte aga paljalt võimule saamise erakondlike huvide eest. Valija annab mandaadi enda huvide,- mitte aga erakondlike huvide esindamiseks parlamendis!.
ESITEKS ENAM EI NÄE ---VARSTI EI KUULE KA,, OLIN 39aastat JA , PÄRIS "VÕIMSA TEHNIKAGA JÄRJEST TÖÖL,, NÜÜD TÄNA KAHJUKS::: PÄRIS EESTI SANT---EHK KERJUS, ,,OOTAKS KA LEIVA JA VORSTIRAHA ROHKEM,, ÜHESÕNAGA VÄGA HAIGE JA ELUS PETTA SAANUD EESTI MEES.... JA KA OMA TERVIST VEEL KUSAGIL TURGUTADA,,?
Kui ei suudeta kokku leppida põhimõtetes, siis pole mõtet mingi kahe % kallal nokitseda. Kõige tähtsam on muuta valimisseadust ja riigi juhtimise põhimõtteid. Kui neid ei muudeta ja kõik käib vanaviisi, siis pole mõtet seal laua taga ennast laiaks istuda.
KOMMENTAARID (36)