Krimi

Prokurör: Keiti Voogre uskus naiivselt oma elukaaslase juttu (33)

Toimetas Karoliina Vasli, 17. märts 2015 17:32
Keiti Voogre kohtupingis.Foto: Arno Saar
Prokurör Saskia Kask rõhutab, et Keiti Voogre küll karistas oma last füüsiliselt, ent tema ei põhjustanud neid vigastusi ja tervisekahjustusi, mis pisikese Emily mullu septembris haiglavoodisse viisid.

Kask selgitas Õhtulehele, et perioodil 2013-2014. aasta august tutistas ja lõi Keiti oma tütart umbes kümnel korral. Mis puutub mullu septembris tekitatud vigastustesse, siis need tekitas süüdistuse kohaselt tema elukaaslane Egert.

Samal teemal

Kohtus väitis Keiti, et polnud Egerti tekitatud vigastustest teadlik, kuidas on see üldse võimalik? Ema ju ikkagi kontrollib oma last? „Nagu ka istungil selgitati, oli Keiti kaks nädalat tiheda töögraafikuga tööl, mistõttu ta ka lapse eest vähe hoolitses. Ja ta uskus ka seda, mis Egert oli rääkinud vigastuste kohta," märkis Kask ja lisas, et inimlikult saame loomulikult ette heita, et ema oma lapse eest nii palju ei hoolitsenud, aga hoolimatus pole nii suur, et seda saaks kuriteona käsitleda.

Kask esitas kohtunikele ka psühhiaatrilise eksperthinnangu, kus oli välja toodud, et Keidi on kergesti mõjutatav, lihtsakoeline ning oma vastustes siiras. „Nagu ka tõenditest välja tuli, ta on nii-öelda lihtne tüdruk," ütles Kask Õhtulehele.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee