Krimi

GALERII: pisitüdrukut peksnud ema sai kolmeaastase vanglakaristuse, kuid vabaneb täna vanglast (142)

Õhtuleht.ee, 17. märts 2015 16:04
Keiti VoogreFoto: Arno Saar
Harju maakohtus tunnistas oma kaheaastase tütre kallal vägivalda tarvitanud Keiti Voogre süüdi.

Oma last mitmeid kordi löönud ja juustest tirinud Keiti Voogre süüdistust arutati täna kokkuleppemenetluse korras. See tähendab seda, et süüdistatava, tema kaitsja ja prokuröri vahel on toimunud läbirääkimised, mille käigus sõlmiti kõigi osapoolte nõusolekul kokkulepe karistuse kohta.

Voogre tunnistas kohtus alkoholi ja amfetamiini tarvitamist. Enda sõnul lõi ta last siis, kui see sõna ei kuulanud. Elukaaslane polevat tema nähes tüdruku kallal vägivalda tarvitanud.

Kohus tunnistas Voogre süüdi kehalises väärkohtlemises ning mõistis talle karistuseks 3aastase vangistuse, millest 6 kuud kannab süüdimõistetu ära kohe ja ülejäänud 2,5 aastat tingimisi 3aastase katseajaga.

Karistuse kandmise algusajaks loetakse Voogre kahtlustatavana kinnipidamise päev 18. september 2014. Kuus kuud reaalset vangistust on Voogrel otsuse kuulutamise ajaks kantud ja Voogre vabastati kohtusaalist.

3aastase katseaja jooksul peab süüdimõistetu täitma kontrollnõudeid ning kohustusi, osalema sotsiaalprogrammis ning ei tohi tarvitada alkoholi ega narkootilisi või psühhotroopseid aineid.

Lisaks mõisteti Voogrelt riigi tuludesse sundraha 585 eurot. 

Samal teemal

29.04.2015
Kohus võttis väikese Emily emalt Keiti Voogrelt vanemlikud õigused ära
23.03.2015
Seisukoht | Kallutatud prokurör
19.03.2015
Psühhiaater Ennet: Emily edasine käekäik sõltub lähedastest
19.03.2015
LAPSE PEKSMISES SÜÜDISTATAV: lükkasin last kogemata, sest ta ei tahtnud müramist lõpetada!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee