Eesti uudised

13 ja reede tõi lotovõidu 

Toimetas Piret Pappel, 17. märts 2015 10:42
Pilt on illustratiivneFoto: JOOSEP MARTINSON
Eurojackpotiga 346 533 eurot võitnud mängija vormistas võidu.

13. märtsi Eurojackpoti loosimisel 5+1 võidutasandiga 346 533,60 eurot võitnud mängija käis oma võitu vormistamas. Valgas asuvast Kukemarketi kauplusest ostis võidu toonud pliks-plaks pileti Lõuna-Eestis elav noor mees, kelle peres kasvab ka väike laps.

Samal teemal

Mees rääkis võidu vormistamisel, et mängis Eurojackpoti esimest korda elus ning lotopiletid ostis, sest seoses reede ja kolmeteistkümnendaga tahtis oma õnne proovile panna. Muid lotomänge on mees mänginud, kuid pigem harva.

Olles kuulnud suurvõidust, kontrollis noormees oma pileteid internetis, ning siis igaks juhuks veel ka kaupluses. Oma võidust ta esialgu kellelegi rääkida ei plaani. Ning et võit veel nii värske, siis alles mõtleb, kuidas oma lotovõiduna saadud raha kõige paremal viisil kasutada.

Eesti Loto tuletab ka meelde, et käimas on Eurojackpoti lisaloosi kampaania, kus peavõiduna loositakse välja luksuslik tulevikuauto Tesla Model S, lisaks rahalised võidud 5x5000€.

Lisaloosis osalevad kõik 14.märtsist kuni 8.maini ostetud Eurojackpoti piletid just nii mitme võiduvõimalusega, kui palju on piletil mängukombinatsioone.

Lisaloosi võitude kättesaamiseks peavad mängijad kindlasti oma piletid ja võidumaksetähikud alles hoidma ning neid ise peale loosimist Eesti Loto kodulehel või müügipunktides oleva info põhjal kontrollima.   

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee