Eesti uudised

PILTUUDIS: Paet viskas Putini kadumise üle nalja (33)

Õhtuleht.ee, 15. märts 2015 20:12
Foto: Facebook / Urmas Paeti konto
Endine Eesti välisminister ja praegune Euroopa Parlamendi saadik Urmas Paet postitas oma Facebooki kontole pildi, millega ta pilab kadunud Venemaa presidenti Vladimir Putinit. 

"Putinit otsides," pealkirjastas Paet postitatud pildi. (Uuendatud: esmaspäeva hommikuks on postitus Facebookist eemaldatud)

Pildil uurivad riikide juhid maapinda, otsides, tõenäoliselt, kohta, kus nad pildistamiseks seisma peavad.  

Küll aga ei ole Urmas Paet viidanud pildi autorit ja on kaheldav, et foto on tema enda tehtud. Selle tegevuse kohta võib Paet tõenäoliselt uurida Edgar Savisaarelt, kui Keskerakonna juht kasutas 2009. aastal oma blogis pilti, mille õigused kuulusid fotoagentuurile Scanpix.

Scanpix Baltics esitas toona politseisse avalduse, kuid politsei ei hakanud uurima, kas Tallinna linnapea Edgar Savisaar rikkus oma blogis loata fotosid kasutades seadust.

Savisaar lisas foto autorile hiljem viite.

Küll aga tundub Paeti postitus meeldivat tema toetajatele (eks näis, kas ka teistele Euroopa riikide saadikutele), sest postitus sai juba mõne minutiga üle 10 meeldimise.

Venemaa presidendi Vladimir Putini kadumine avalikkuse eest sünnitas hulgaliselt kuulujutte. Küll räägiti tema võimalikust haigusest või koguni kindralite vandenõust, mis presidendi võimult tõrjub.

Samal teemal

03.04.2015
The Times: avalikkuse silmist kadunud Putin oli tõesti haige
15.03.2015
VENE TELEKANAL: Putin põeb grippi
15.03.2015
Seisukoht | Putin karistas end ise?
15.03.2015
Soome ekspert Markku Kivinen: ainuüksi info Putini haigestumisest võib tekitada suuri probleeme otsuste langetamisel

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee