Eesti uudised

Jää pettis: teadurid jäid Anne kanalil hätta (4)

LISA KOMMENTAAR

Paneb imestama 14. märts 2015 12:24
Kas tõesti inimesed on muutunud nii eluvõõraks ja milleks sellised rumalad riskid, silmaga ju näha, et vesi võitleb jääga. Kevad on igati salakava nii maismaal kui veekogudel, jäised külmad tuuled ja päike jne...
Imelik 14. märts 2015 11:03
Oleks pidanud enne kutsuma teised teadurid, kes teevad kindlaks, et jaa ei kanna. Vot mis tahendab, kui tullakse vahel ka siseruumidest valja, et naha, mis ka valjas tegelikult toimub. Opetuseks ka riigikogulastele. Tulge elage vahel ka paris elu, siis saate ka teada, et niisugused palgad varsti enam inimesi labi elu ei kanna.
no ma ei saa aru 14. märts 2015 09:37
Mis need teadlased nüüd ette jäävad? Nagu kirjas, oli eesmärk tõsine. Nagu kirjas, oleksid nad ka omal jõul kaldale jõudnud, lihtsalt päästjad jõudsid ette. Jah, hindasid riski valesti, aga ikka juhtub mõnikord. Kõigiga. Eestis on maasoojuse võimalused kasutamata ja neid peab kõigepealt uurima ja siis kasutama.
14. märts 2015 09:19
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
aga 14. märts 2015 18:12
teadurid ju ongi vähe teistmoodi, nendel on teadus enese alalhoiu instinktist kõrgemal.
Aga nendeta oleks elu üsna kurb. Kuijuta elaksime praegu keskajas või ajaks kivikirvestega teineteist taga. Igal oma ülesanne. Teadlane teeb teadust, päästja päästab.
Kui ülesanne puudub sõimad internetis esimesi-teisi ja kõiki ülejäänuid, kes midagi teevad...tegijal juhtub, nagu teame. Nii et teemad ei tohiks lõppeda ja sina saad siin sõimata küll ja küll, läbi selle sama interneti ja arvuti, mille targemad sulle kättesaadavaks teinud.
Teadureid tuleb hoida, nemad on meist targemad, samas hapramad!