Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Eesti jalgpall sai kuulsa Kickeri eeskujul valmistatud hooaja-giidi võrra rikkamaks 

Ott Järvela, 13. märts 2015, 18:38
Eesti jalgpallihooaja giidi ajakirja-formaadis välja andnud Indrek Petersoo.
Viasat Sport Balticu jalgpallikommentaator ja Tallinna Levadia arendusjuht Indrek Petersoo eestvedamisel ilmus teist aastat järjest ajakiri Eesti Jalgpall, kus lisaks pikematele lugudele põhjalik eelinfo (koosseisud, statistika, üleminekud) kõigi Premium liiga ja Esiliiga A klubide kohta.

Ott Järvela ajas Petersooga juttu ning uuris, miks on hooaja-eelsed giidid tema kauaaegseks hobiks ja huviks? "Hea hooaja-giidi abil on võimalik ühe riigi jalgpallist väga hea ülevaade saada. Statistika- ja geograafiahuvi on mul alati olnud ja nii ongi hooaja-giidid minu veregrupiga alati väga hästi haakunud," selgitas Petersoo.

Traditsioonilise hooaja-eelse giidi formaadi loojaks Euroopas on Saksamaa jalgpalliajakiri Kicker, mille Sonderhefte'd on etaloniks. Häid giide annab Petersoo hinnangul välja ka Hollandi jalgpalliajakiri Voetbal International ning neid leiab Euroopas mujaltki. "Neist olen šnitti võtnud, aga meie ajakiri on [näiteks Saksamaal välja antavatest] palju väiksem nii mahult kui ka sisult. Ent omas nišis igati omalt kohal."

Vaata Õhtulehe videost, mida rääkis Petersoo Eesti jalgpalliklubidelt info hankimise kohta ning ajakirja arenguperspektiividest.

Samal teemal

15. märts 2015, 10:33
ÕHTULEHE VIDEO | Marko Kristal hindas Levadia kaitsjate esituse mitterahuldavaks

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee