Lugejakiri

Kiri | EKRE ja RÜE ühinegu (30)

Ramo Pener, RÜE, 12. märts 2015 17:50
Kristiina Ojuland (RÜE), Martin Helme (EKRE) ja Mart Helme (EKRE).Foto: Tairo Lutter
Jätkem ometi EKRE rahule. EKRE on õiguse, õigluse ning südametunnistuse indikaator, mistõttu ta ongi paljudele erakondadele, eriti oravatele ja sotsidele pinnuks silmas. Enne, kui pindu otsid teise silmast, katsu palk eemaldada oma silmast.

Soovin Rahva Ühtsuse Erakonna ja EKRE ühinemist, vaatamata sellele, millist erakonnanime ühinenud partei oleks kandma hakanud. Kui konsensust ei saavutata, tuleb leppida kompromissiga ja minu meelest nimetatud kahe erakonna ühinemine olekski olnud kompromiss, kuna meie maailmavaade on suhteliselt sarnane.

Soovin, et RÜE juhatus koos esimehega suudaks enne järgmisi valimisi konkreetselt ja arusaadavalt sõnastada, mis on meie missioon, sest see ei saa olla ainult tervishoiureform.

Selleks tuleb mõttekoda, et põrumise põhjused julgelt välja tuua, oma isiklikud ambitsioonid alla suruda ning edasi liikuda. Kas meil on midagi uut ja värsket pakkuda eesti inimesele, kes valimisprogramme eriti ei loe – küll aga jälgib suure luubiga isikute ütlemisi ning käitumist.

Samal teemal

09.03.2015
Lobjakas EKRE-st: Eesti maine kannataks sellise parteiga isegi valitsuse lähedal
01.03.2015
ÕHTULEHE VIDEO | RÜE RIIGIKOKKU PÄÄSEMISEST: lootus sureb viimasena
13.02.2015
RÜEst lahkunud aseesimees: Rahva Ühtsuse Erakond teenib vaid Kristiina Ojulandi isiklikke ambitsioone
02.02.2015
Ojulandi erakonnas käärib: kaks juhtivliiget hüppas üle parda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee