Krimi

AIDATA OLI HILJA: mis põhjustas neiu surma? (16)

Arvo Uustalu, 12. märts 2015, 07:00
ABI JÄI HILJAKS: Välja kutsuti küll ka kiirabi, kuid tüdrukut päästa oli hilja.Foto: Aldo Luud

Neljapäeva hommikul märkas Valgas Võru tänaval asuva eramaja omanik, et tema juurde eelmisel päeval külla tulnud 16aastane tüdruk on surnud. Ta kutsus peale politsei välja küll ka kiirabi, kuid tüdrukut aidata oli kahjuks juba hilja. 

Valgas hakkasid levima kuuldused, et tüdruk võis tarbida korgijoogiks nimetatud meelemürki. Vähemalt esialgu sellele kinnitust ei ole. Küll tõdeb vanadaam, kelle juures tüdruk ulualust sai, et muidu elava loomuga neiul oli probleeme vererõhuga. 

Hoiatas tüdrukut 

Tüdruku surnukeha leidnud vanadaam ütleb, et ta ei ole tüdruku sugulane, kuid on teda tundnud juba aastaid ja neiu on mitu korda tal külas käinud.

"Minu majas see toimuski. Õhtul sõi kõhukese täis ja läks magama... Kolmapäeva hommikul tuli meile ja neljapäeva hommikul oli ta surnud. Ta oli Valgamaalt pärit, kus elab ta vanaema, aga ta elas Tartus ema juures. Tüdruk oli emale öelnud, et on haige ja kooli ei lähe, aga ema sundis teda minema," räägib naine.

"Esmaspäeval saatnud õpetaja ta koju. Väga energiline, rõõmsameelne ja tragi tüdruk, aga seda ma tean, et tal läks aeg-ajalt vererõhk kõrgeks ja pulss kiireks. Lastearsti juurde teda millegipärast ei viidud. Viimasel korral oli tüdruk näost pisut valge."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

6. aprill 2015, 07:00
Kas lapselaps maeti vanavanemate teadmata?
10. märts 2015, 18:24
Valgas leiti 16-aastase tüdruku surnukeha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee