Eesti uudised

Ladõnskaja riigikogus, Sester väljas ja vastupidi… ja siis jälle vastupidi

Teet Teder, 12. märts 2015 07:00

13 KOMMENTAARI

m
Made/ 30. juuni 2015 22:05
Palun öelge mulle kuidas saab Sven Sester olla peaminister kui ta ei saanud sinna riigikokkugi?
j
jep/ 12. märts 2015 12:55
Lugesin ladõnskaja kohta ajakirjanduses, et ta tahab venekeelseid gümnaasiume luua, et ikka venelastel oleks haridus vene keeles kättesaadav. See asi teeb küll murelikuks. kas Ossinovski parem käsi. Ja haridusminister eestis peaks ikka eestlane olema, mitte venelane.
l
leenu/ 12. märts 2015 09:11
kuratlikult armas klounide paar aunaste-ladõnskaja.rahvas vajab tsirkust ja leiba ja seda lugupeetud saadikuprouad irl-ist loodetavasti ka pakuvad.
J
.../ 12. märts 2015 09:01
Ja pääses riigikokku.Aga ta on vales erakonnas.Isamaa,kellele teda vaja kui ei osata isegi järjekorda inimesi panna.Aunaste ja Ladõnskaja,kas tõesti isamaa armastajad. Aunaste jättis omal ajal isamaa maha ja läks USA-sse. Ladõnskaja tundmatu,sest ei tea kas talle ikka isamaa kallis või koht riigikogus.Raha paneb rattad käima.Tahaks näha kuidas ta hakkab riigikogus käituma kas sama kindlalt kui häältelugemisel.
e
Ei saa aru ja paneb imestama/ 12. märts 2015 12:16
Probleem on Ladõnskaja ja valimiskomisjoni vaheline. No mis Aunaste siia puutub? Ja kõik me oleme reisinud ja olnud välismaal, kes lühemat aega või pikemat aega. Suur hulk eestlastest töötab ja õpib välismaal ja tulevad tagasi või elavad välismaal. Sellepärast ei ole veel nendes isamaa armastus kadunud, mis on sügaval südames. Kes armastab oma isamaad, armastab elu lõpuni. Elu keerdkäigud on viinud inimesi mujale raskustega võitlema, mis võib veelgi süvendada isamaa armasust ja suurendada selle tähtsust.
v
Valija/ 12. märts 2015 08:53
Loodan, et Ladõnskaja hakkab valijate eest samamoodi, nagu oma sooja koha eest, emalõvina võitlema. Ootan huviga!
v
Valija 2/ 12. märts 2015 14:59
Muidugi ootame võitlust, aga kuna valimised on mh salajased, ei saagi me teada, kes need valijad on, kelle eest ta võitlema hakkab :)
v
väga huvitav,/ 12. märts 2015 08:37
ühe hääle ümber nii palju kemplemist, aga e-häälte õigsus ei huvita kedagi! Õigemini, neid ei saagi kontrollida, sest kõik andmed on hävitatud. Kuidas sellega küll lepitakse ja millega seda õigustatakse? Paberkandjal hääled oleks selle loogika järgi ka tulnud koheselt hävitada ja kõik oleks paremas korras olnud. Selline ongi siis õigusriik Eesti moodi.
v
Valija 2/ 12. märts 2015 15:07
Ehk sellepärast seda heaks kiidetaksegi, et on mugav - "must kast" tehnoloogia näol teeb kogu häälte lugemise tüütu ja tähelepanu nõudva töö ära. Kes ja mismoodi "musta kastiga" toimetab, jääb nähtamatuks, aga ega seeeriti huvita ka. Mis on lehmal viga laudas elada - rokk on ees, vahel saab karjamaale ja lüpstakse mitu korda päevas.
m
Manni/ 12. märts 2015 08:17
No seukse komejandi peale ei taha seda Latõnskaja preilit küll enam riigikogud näha !!! Nagu liivakastis !!! Sester on ikka tubli ja normaalne mees! Edu talle !!!
Samas ,kui valitu nimi (number)ei ole ikka öiges kohas vaid kuskil lehe peal,siis pole see ju ka öige ,ikka öiges kohas.Kui 2-st templist 1 puudu vöi pool,loeti kehtetuks,siis selline vales kohas kirjutatuid nimi peaks ju kah kehtetu olema .
a
Ants Rannula/ 12. märts 2015 08:13
Nüüd siis on Eesti parlamendis otseühendus vene võimudega.

e
Enn Oja/ 12. märts 2015 07:29
vabalt võjjb kahtlustada uutt sahkerdamist äältäga sest kujj oolikalt ülelugeda sis äältä arrv saab ajnult vähäneda . sest kõjkki kahhtlasejd lehhti ej saa lugeda . nüüd aga sajjd taas uue "tõlgendamise"dõttu 'ääli j'uurde Ettkar (2 äältt), Ivi 'Eenma (1 ääl), Andr''ejj Vast''ohhv (1 ääl) ja Anres Erkkel (1 ääl) . kujdas nõnna ? järälikult loetti nüüd kehhtivateks ka need lipakad millel oli soditud ja komppartejjlikke 'üüdl'ausejtkirjutatud . ometi peakks sellgeolema et kehhtiv saab 'olla vajd selline sedel millebuhul mitte midagi ej saa tõlgendada ehk sahkerdada .
c
coroner/ 12. märts 2015 07:27
Hea koht, magus palk,kerge "töö"- tasub lärmi teha...