Eesti uudised

Kui palju maksab muinasjutt ehk Internetis tegutsevad libaohvitserid petavad armujuttudega naistelt raha välja

ARMUKELMID INTERNETIS: "Vajan hädasti raha! Mu elu armastus, palun aita mind!" (251)

Katrin Helend-Aaviku, 12. märts 2015 07:00
ARMUSULI: End USA sõjaväelaseks nimetavad netisulid suhtlevad korraga paljude naistega ja on seetõttu tõelised armueksperdid, kelle küüsi on kerge langeda. Nad loovad ohvrile sellise muinasjutu, millest naised on terve elu unistanud. Lõpeb see aga alati ühtviisi – armusulid satuvad raskesse olukorda ja paluvad oma "elu armastuselt" raha.Foto: Vida Press

End USA sõjaväelasena, enamasti kindrali või kolonelina tutvustavad petturid loovad naistele internetis imelise muinasjutu tõelisest armastusest. Paraku ei lõpe need muinasjutud sõnadega "... ja nad elavad siiani õnnelikult, kui nad veel surnud ei ole". Ideaalsena näivad stoorid on vaid sulide kaval petuskeem, mis päädib ohvri tühja rahakoti ja murtud südamega. 

"Hello, ma olen kolonel Backus W. Andrew USA sõjaväest. Ma leidsin sinu kontakti juhuslikult. Rõõm sinuga tutvuda," seisab teates, mille kuldses keskeas Katrin leidis oma Skype' i kontole saadetud sõnumite hulgast.

Ka meditsiini alal töötav Kairi sai samasuguse sõnumi ja pärast seda, kui oli mehele vastanud, suheldi Skype'is iga päev. Galantne võõras oli iga päev olemas. 

Peen petuskeem 

"Ta oli ikka väga hooliv. Küsis iga kord, kuidas mul päev on läinud. Kui oli olnud kehv päev, siis ta lohutas mind. Kui olin masenduses, siis julgustas, ajas naerma. See oli tõesti kui muinasjutt, ideaalne suhe, tõeline harmoonia!" õhkab Kairi.

Mees oli väga viisakas ja suhtus temasse suure aupaklikkusega, seetõttu ei tulnud talle mõttessegi, et see võiks olla pettus.

"Olen saanud ka enne meestelt kirju, neis on kohe jutt, kui ilus ja seksikas ma olen ja mida nad kõik tahavad. Aga tema oli alati džentelmen. Ta ütles, et on minusugust naist terve elu oodanud ja nüüd lõpuks leidnud. Tegime tulevikuplaane, ta pidi Eestisse külla ja siis elama tulema."

Kuu aja pärast oli naine kõrvuni armunud ja õnnelikum kui kunagi varem. Ta tunnistas seda ka mehele. Siis aga tuul pöördus. "Ta ütles, et läheb koos 11aastase tütrega tööreisile Ghanasse. Nädala pärast saatis ta aga mulle ootamatult sõnumi, et tütrega juhtus õnnetus ja ta sattus haiglasse, aga haiglaarvet ei saa maksta, sest millegipärast on tal pangakontod kinni pandud. Ajutiselt, väitis ta, ja palus minult 3000 eurot laenuks," räägib Kairi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.05.2015
POLITSEI HOIATAB: võõrriigist pärit petis häkib eestlaste meilikontodele sisse!
27.04.2015
VÄLISMAISE LAENUANDJA PETUSKEEMI OHVER: lihtsameelsena ja hädas olles võtsin laenu vastu!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee