Malluka beebiblogi

Malluka beebiblogi: keda huvitavad võõraste laste pildid? (12)

Mariann Kaasik, 12. märts 2015, 13:42
 Mariann Kaasik
Kui mul endal last ei olnud, ei oleks mul saanud rohkem ükskõik olla, millised teiste inimeste lapsed välja näevad. Kuna mul tegelikult sõprusringkonnas eriti lastega emasid nagunii ei olnud, siis ega eriti sellise asjaga kokku ei puutunudki, et keegi oleks täiega oma lapsepiltidega vehkima hakanud. Töökaaslastel küll on lapsed, aga vist mitte nii väiksed, või ma ei tea, igatahes ei näidanud ka siin oluliselt keegi mingisuguseid titepilte.

Päris aus olla, siis mind ikka veel eriti ei huvita, millised teiste inimeste lapsed välja näevad. Erandiks lapsed, kes on Marist väiksemad või Mari vanused või...okei, natukene vanemad võivad ka olla. Näed mis selgub, viitsin tegelikult vist vaadata küll. Noh, mingi piirini.

Samal teemal

Enne kui laps sündis, ütlesin ma alati, et issand, minust ei saa kindlasti sellist ema, kes hakkab aina teistele oma lastest muudkui pilte näitama. Lõpptulemus on ikka see, et kui ma kuskil seltskonnas olen, avastan ma endale ootamatult, et ma olen umbes tund aega inimestele Marist pilte ja videoid näidanud. Awkward.

Vähe sellest! Kui Mari on lõpuks magama jäänud ja mina ohkan, et saab nüüd viimaks niisama olla ja passida, ilma, et keegi mu seljas elaks ja mulle barankasid ninna ja näppe nabasse topiks, hakkan ma mõne aja möödudes Mari igatsema.

Ja mida ma siis teen? Loomulikult vahin pilte, mida ma temast tol päeval teinud olen ja näitan neid Kardole, iga pildi juures röökides: "vaata, kui armas ta on!". Ma olen vist igati normaalne inimene, eksole?

Mis teie arvate sellistest inimestest, kes lastepilte näitavad? Mulle käisid enne täiega pinda, aga pole ju viisakas ka öelda, et kuule mind üldse ei huvita. Nõnda sa seisad seal, võltsnaeratus kõrvuni ja muudkui korrutad: "Oiii, ta on nii armas!" ja tegelikult mõtled, et tahaks endale hapet silma vaadata, et see naine ükskord lõpetaks sulle nende fotode näitamise. Või on mõni päriselt siiralt õnnelik, et saab jumala võhivõõra lapse pilte vaadata?

Ja kas ise olete seda "pattu teinud", et hakkate eneselgi ootamatult lapsepilte näitama? Tunnistage üles!

12 KOMMENTAARI

m
mina 23. märts 2015, 10:54
no jah on ikka päris palju mõistlukumalt võimalik aega veeta, kui mingeid pilte riputada ja vaadata ja kommenteerida
b
bghk 15. märts 2015, 17:22
Ilmselt olete kuulnud väljendit "loorberitele puhkama jäämine"...
Seda see oma lapse imetlemine ja teistelt kiituse kerjamine just ongi. Tegelege parem oma lapse selliseks kasvatamisega, et teised kadedusest roheliseks läheksid.
Loe kõiki (12)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee