Malluka beebiblogi

Malluka beebiblogi: kas teie tahaksite, et teie mees oleks kodune isa? (3)

Mariann Kaasik, 9. märts 2015, 13:44
 
Teate, mis mu suur soov on? Et ma teeniksin nii palju raha, et Kardo saaks mitte tööl käia, vaid hoopis kodus istuda. Mõelda vaid, kui tore see oleks. Mari ei peaks hoius olema, Kardo saaks kogu aeg Mariga koos olla, aeda ilusaks kõpitseda ja teha neid asju, mida ikka inimesed teevad, et kodu korras ja kena oleks.

Eile just rääkisime sellest ja Kardo ütles, et vot see oleks lahe küll, minu meelest oleks see ka täitsa tore, sest tegelikkuses käib ju isa iga päev tööl ja laps saab temaga tunduvalt vähem aega veeta, kui emaga, kellega ta poolteist aastat koos kodus istunud on.

Samal teemal

Mingi hetk arutasime Kardoga teise lapse juttu ja Kardo ütles mulle, et enne kui meie elud mingit moodi muutnud ei ole, siis tema teist last saada ei taha, sest tal on raske juba selle esimesegagi normaalselt ja PIISAVALT aega koos veeta, sest 9-6ni on ta tööl. Töölt tulles on Maril paar head tundi, siis tuleb juba uni peale, ta on viril ja ongi magamaminekuaeg.

See muidugi ei tähenda, et Kardo hommepäev töölt ära tuleks ja mina teist last valmis vorpima hakkaks, need kõik on lihtsalt mõtted. Aga ma kujutan ette, et selline korraldus meie perele sobiks väga hästi. Nagu te vist aru saanud olete, siis ei ole mina just ideaalne koduperenaine - Kardo on selles minust kindlasti palju parem, eriti kui tal terve päev aega oleks.

Erinevalt minust ei pea tema vajalikuks sada tundi päevas arvutis istuda, nõnda, et pesu pesemata ja tuba seaheina täis :D

Ma kujutan ette, et paljude naiste jaoks oleks see mõeldamatu, et mees hoopis koju jääks ja naise "kulul" elaks, aga Kardo on nii hea mees, et ma hea meelega laseks tal kodus olla, kui tema seda parasjagu tahab ja ise käia tööl.

See on see, milles mina hea olen ja mida mina teha tahan. Muuseas ongi mul sel esmaspäeval esimene tööpäev, ehk siis täna on minu viimane VABA REEDE. Eks ma siis naudin seda täiel rinnal...

Muidugi ega see nii lihtne pole, et mina muudkui tahan ja nõnda olema saab. Ma ikka veel ei teeni nii palju, et ma saaksin rahulikult Kardo koduseks isaks jätta. Paha lugu on ka see, et erinevalt minust, ei oska Kardo teha ühtegi asja KODUST. No ta ei oska kirjutada või tõlkida või...

Ma ei teagi mida inimesed veel kodus teha saavad. Kardo on ju tegelikult aednikuks õppinud ja see pole just eriline "teen kodus lapse kõrval" tehtav amet. Aga mõned ideed meil on, eks näis, mis tulevik toob.

Kallid lugejad, kas teie oleksite nõus sellega, et mees jääb koju ja teie lähete tööle? Või tahaksite just ise võimalikult kaua kodus olla?

3 KOMMENTAARI

m
mulnii 9. märts 2015, 17:23
muidugi tahan kodus olla ja olengi, ning mees ikka tööl. eelistan ise lastega kodus olla ja arvan et väga väikesed lapsed peaksidki esimesed eluaastad...
(loe edasi)
k
Kirde-Eestlane 9. märts 2015, 14:11
See on väga kurb, et paljud tänapäeva lapsed oma vanemaid(või vähemalt ühte neist) peaaegu ei näegi:(!
Loe kõiki (3)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee