Inimesed ja viin (Aldo Luud)

Möödunud kolmapäeval pärastlõunal pidasid USS Security turvatöötajad kinni mehe, kel õnnestus poest koos kaasosalisega varastada suur kogus alkoholi ning noosiga plehku pista.

Kolmapäeva pärastlõunal kell 14.19 saabus ühest Tartus asuvast toidukauplusest turvafirma juhtimiskeskusesse paanikahäire, mida läks kontrollima lähim patrullekipaaž.

Selgus, et üks mees oli üritanud poes tasuda pangakaardiga, kuid ostu jaoks raha ei jätkunud. Samal ajal lahkus poest temaga kaasas olnud mees, jättes alkoholi eest tasumata 20 eurot.

Kui USS Security patrulltöötajatele oli alkoholikrattide tundemärgid antud, suundusid turvatöötajad ümbruskonda kontrollima. Sündmuskoha lähistel märkas üks turvatöötaja müüjate kirjeldusele vastavaid isikuid.

Neile lähenedes jooksis üks mees minema, teine oli aga valmis vastupanu osutamata patrullekipaažiga poodi tagasi pöörduma.

Sündmuskohale kutsuti politsei, kellele mees üle anti.

Jaga artiklit

4 kommentaari

U
ups  /   17:34, 9. märts 2015
Täitsa nõme..varastada ka ei lasta enam!
P
plehkupannu  /   16:04, 9. märts 2015
No mis ma hädaga siis pidin tegema- kas viimati ehk röövima vä.... Ei, see röövimine rohkem riigiisade amet, mul oli pea haige ning tänu Jumalale ja kiiretele jalgadele on mu tervis nüüd korras, veelkord- suured tänud.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis