Maailm

Mida räägib poliitikust "Kaukaasia kiisuke" (3)

Tõnis Erilaid, 9. märts 2015, 07:00
NEMTSOVI ARMUKE? Zamira Duguževa.Foto: Odnoklassniki.ru
Venemaa kollane Life News ees ja Briti skandaaliväljaanded kannul teatasid maailmale, et Moskvas tapetud opositsioonijuhil Boriss Nemtsovil oli veel üks armuke: 31aastane Zamira Duguževa, keda poliitik olevat kutsunud Kaukaasia kiisukeseks.

Duguževa sõnul tutvunud ta Nemtsoviga paar aastat tagasi. Ta oli koos sõbrataridega jalutanud Arbatil ja poliitikut märgates teinud temast foto. Nemtsov aga pakkunud, et teeme koos ka selfi ja nii romaan algaski.

Üsna varsti mõistis Zamira, et nende suhe on vaid meeldiv ajaviide, ei enamat. Kuid sai ka teada, et poliitikul on teinegi armukene ja korraldas ikkagi läinud aasta oktoobris skandaali.

"Nüüd öeldakse, et Nemtsov elas kahe naisega. Aga see pole tõsi – ta ei armastanud Anna Duritskajat. Ütles mulle: ära muretse, mul pole Annaga midagi tõsist. Sina oled minu Kaukaasia kassike."

Nemtsov ei tahtnud nende suhet reklaamida. "Tema korterisse Malaja Ordõnkal läksime alati eraldi – esmalt lipsasin mina sisse ja siis tuli tüki aja pärast tema," ütleb Karatšai-Tšerkessist pärit Zamira.

"Ma ei tundnud tema tegemiste vastu huvi. Mäletan küll, kuidas ta ükskord Facebooki vaadates ärritunult püsti kargas ja kukkus helistama: "Kas sa mõistad – mind pannakse selle eest kinni või koguni lastakse maha!" Ma ei küsinud temalt, mis juhtus, miks ta nii endast välja läks."

Zamira oli vanematel külas ja kuulis seal sõpradelt Nemtsovi tapmisest ööl vastu laupäeva, 28. veebruari.

Samal teemal

20. märts 2015, 10:48
Rosbalt: Nemtsovi mõrva eest pakuti viis miljonit rubla
13. märts 2015, 07:00
Boriss Nemtsovi sõber Alfred Koch peab võimalikuks, et temagi võetakse sihikule
10. märts 2015, 07:00
Opositsioon: Nemtsovi mõrva jäljed viivad Kadõrovi kabinetti
9. märts 2015, 07:00
Kohus lubas vahistada Nemtsovi mõrvas kahtlustatavad mehed

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee