Eesti uudised

Kas lilled on ostetud? Poeketid plaanivad täna müüa rekordiliselt palju roose ja tulpe (29)

Õhtuleht.ee, 8. märts 2015 12:53
Milliseid lilli kingite naistepäevaks?Foto: ALDO LUUD
Naistepäeval lähevad Eestis lilled ülihästi kaubaks.

Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht Andrija Lilleoja kinnitas, et lillede läbimüük tõuseb sel päeval koguni 30 korda. Tänasel naistepäeval plaanib Rimi müüa ligi 60 000 tulbikimpu.

Samal teemal

„Eestis on naistepäeva tähistatud aastakümneid väga traditsiooniliselt ning meeste ostukorvis on sel päeval kindlal kohal vahuvein, kommikarp ja lillekimp. Piltlikult võib öelda, et naistepäeval on moes samad kaubad, mis nõukogude ajal – traditsioon on kestnud ja olnud püsiv. Väikesed erinevused siiski on: nelgid on asendunud tulpidega ning sortiment, mille hulgast valida vahuvein ja kommikarp, on sadu kordi rikkalikum," rääkis Lilleoja.

Selveri juhataja Kristi Lombi sõnul lubavad nii möödunud jõulude kui ka hiljutise sõbrapäeva rekordkäibed prognoosida häid müüke ka saabuvaks naistepäevaks.

„Lisaks roosidele, mida on kauplustes müügil ligi miljon õit, on meil plaanis müüa üle 350 000 tulbi. Samuti oleme varunud kauplustesse tavapärasest enam magusat – kommikarpe, kooke ja torte," rääkis Lomp.

Samuti ostavad mehed kingituseks ka ilutooteid, ehteid ja lauanõusid.

Galeriis on värske fotovalik Õhtulehe fotograafi pildistatud imeilusatest tulpidest. Kallid mehed, mida teete teie, et naistepäev oma lähedastele meeldejäävaks muuta?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee