Uudis TV

Täna alustab Kanal 2 Tuuli Roosma uue saatesarja näitamist (1)

Toimetas Piret Pappel, 8. märts 2015, 10:08
Tuuli Roosma aasta Hiinas jõuab Kanal 2 ekraanile Kanal 2
Täna kell 19:35 stardib Kanal 2 ekraanil Tuuli Roosma uhiuus lustlik reisisari „Meie aasta Hiinas". Sel aastal kutsuvad Tuuli, Arbo ja nende kaksikutest pojad Kristjan ja Andres meid kaasa elama nende pere seiklustele imedemaal Hiinas.

„Hiina on nii põnev koht, et pakkisin loomulikult suure rõõmuga kogu pere kaasa," ütles Tuuli Roosma sarja eel. „Hiina reisiks oli raske valmistuda, kuna meie internetimaailmad ei kulge ühiselt.

Teel Hiina põikab perekond korraks läbi Siberist, et näidata Arbo vastvalminud filmi vissarionlastele endile ning vaadata, kuidas vanadel sõpradel läheb. Kuidas elavad nende armsad naabrid Tanja ja Misha, mis on saanud poiste vanast narivoodist ning millises rütmis kulgeb elu, kui maailmalõpp ei osutunud tõeks?

On juhtunud mitu suurt ja väikest imet ning pere kaalub, kas mitte tagasi Siberisse kolida. Muuhulgas selgub, et Tuuli ja Arbo on raiutud Viimsesse Testamenti ehk vissarionlaste Piiblisse.

1 KOMMENTAAR

p
pla 9. märts 2015, 09:14
väga kahju aga täielik jama.Siberi oma võis veel kuidagi vaadata aga Hiinast,kus käib ainult oma pere promomine on kahjuks puusse.isegi tavaline amantöör teeks parema kodu video.

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee