Krimi

Prokuratuur esitas noorukile Paalalinna kooli õpetaja tapmise süüdistuse (19)

LISA KOMMENTAAR

riivatu 7. märts 2015 08:50
jah ka minul tekkib raev mõne ametnike vastu ,kes oma tööd korralikult ei tee,vastavad haukuvalt ,näiteks sotsaaltöötajad,
mari 7. märts 2015 08:28
Lugenud ka teiste lehtede kommentaare ei ole muud öelda kui seda, et inimesed on nii naiivsed, elukauged, piiratud informatsiooniga jne. Tegelikult huvitaks mind oluliselt rohkem õpetajate kommentaarid õpilaste teemadel. Õpetajate kiusamine koolis ja muud probleemid. Aga ega seda vast kuulda ei saa- see on selline tabuteema, kuna ühiskond tahab lapsi näha eranditult headena. Selline joon on võetud. Mina vaataksin inimesi ikka case by case.
6. märts 2015 19:45
Ehk on see hoopis selle tobeda kooliseaduse julm tagajärg, õpilastele antakse ainult õigused ning õpetajatele vaid kohustused...mõni ime siis, kui miskit nii rõvedat juhtub!
RR 6. märts 2015 15:35
Ei tea meist keegi, mis tegelikult selle õpilase ja õpetaja vahel juhtus! Lihtsalt lambist ei lähe keegi kedagi tapma, eriti puhta taustaga nagu teada, korralik laps! Me ei tea sedagi, kas see oli ettekavatsetud või lihtsalt hetkeajendil sündinud idee, pole vaja siin tarka panna, kui midagi pole teada! Kas poiss isegi teadis, mida ja milleks teeb?
jaan 6. märts 2015 18:45
kui ei tea siis ära lahmi
Joppenpohh 6. märts 2015 19:44
Tuleb relva ja üheksa padruniga peale nädala pikkust koolivaheaega esimest päeva kooli ja tapab naisõpetaja klassikaaslaste ees kuue lasuga lihtsalt hetkeajendil või? See on ettekavatsetud tapmine mille süüdival täideviijal ei ole mitte mingisugust õigustust. Mõrvar!
Kas Sa, RR, 7. märts 2015 06:47
oled juhuslikult näinud intervjuud teismelisenolgist(ameeriklane) droonijuhiga, kes tappis tuhandete kilomeetrite kaugusel olevaid inimesi, sealhulgas ka tsiviile? Ta võrdles seda arvutimänguga. Tänapäeva noored ei tea suuresti enam, mis on hea ja mis paha, mida tohib ja mida mitte, mis on üldse reaalne elu. Mis aga puudutab tulirelva ja laskemoona nõuetekohast hoidmist, siis ma väga kahtlen artiklis öeldus! Või need nõuded võimaldavadki kõrvaliste isikute juurdepääsu nendele esemetele!?
hea et astub 6. märts 2015 11:33
kohtu ette. jalad terved. jama kui ratastoolis või roomates.
Paalatar 6. märts 2015 11:10
Koera tapjale 1a. ja 7kuud vanglat oli loomulikult vähe.
.... 6. märts 2015 12:09
ja sellegi sai ta mitte jõhkra loomapiinamise eest, vaid teiste tegude eest, mille eest määrati tingimisi karistus. Ja nende tingimuste rikkumine viis poisi reaalselt kinnimajja. Kiirmenetlusega saavutas ta selle, et asja uurimine lõpetati, tunnistas ta kohe üles vaid need, millele olid juba olemas tõendid.
jajah 6. märts 2015 12:19
meie riigis inimese piinajale nii palju ei anta!
jajah 6. märts 2015 12:19
meie riigis inimese piinajale nii palju ei anta!
Et siis 6. märts 2015 10:42
poissi ähvardab 10 aastane vabaduse kaotus ehk siis 5 aastat tingimisi 5 aastase katseajaga, kuna pojakesel enne kriminaalset minevikku polnud ja papa ühiskondlikult aktiivne inimene. Loomapiinajale aga pea kaks aastat vanglat! Näis siis...????
.... 6. märts 2015 10:24
Ja siia juurde võiks tuua selle tänase uudise, mille kohaselt vägivaldselt võetud elu maksab riigile vähemalt 1,3 miljonit eurot. Nii et too nolk on suurriisuja. Ja - temaga käitutakse nagu illukuku tibukesega, et alaealine nagu. Tegu oli ettepalneeritud sihiliku mõrvaga, mitte juhuhullusega. Maailmas on tsiviliseeritud maid, kus sellised inimelu vastu sooritatud kuriteod lähevad kohtusse nagu täiskasvanute tehtud, ei saa pugeda vanuse taha. Hiljuti sai Inglismaal sarnase mõrva sooritaja, kes enamvähem samaealinegi, eluaegse vanglakaristuse, esimest korda saab hakata taotlema amnestiat paarikümne aasta pärast. Meil aga - tahekase sellistele anda veel ka valimisõigus...
inimelu hind 6. märts 2015 11:00
Samas pensionäri puhul hoiab riik ju kokku.

pensionür 6. märts 2015 10:17
Kas mul hakkab siis sellest kergem,üks on surnud ja teisel elu rikutud. Kahe perekonna traagika- aga oleks ehk seda võinud ennetada ..............
Tead, kuidas ennetada? 6. märts 2015 10:53
Pistad selle poisi pikaks ajaks trellide taha, järgmine juba mõtleb. Kui ei, siis veel pikemaks.
pensionär 6. märts 2015 12:05
vangla ei kasvata vaid teeb inimese hullemaks ,kui hundi.............. ja ennetamine hakkab juba kodusest kasvatusest ja õpilaste ja õpetajate läbisaamisest---koolidel on jäänud ka palju selliste konfliktide ära hoidmiseks tegematta.
Ära ole nii leebe! 6. märts 2015 15:28
Ei teadnud saksa keele õpetaja, et kuuli saab. Ei tea sina ka. Üldse ei tea keegi. Triklile vajutaja juba ongi kurjategija. Mis vanglakoolist sa räägid? Kool enne vanglat läbitud.