Eesti uudised

Politoloog Kasekamp soovitab EKRE auesimehel president Rüütlil mõelda hoolikamalt, kuhu ta on sattunud

Toimetas Kristin Aasma, 5. märts 2015 22:39

108 KOMMENTAARI

e
EKRE materdamisega/ 31. märts 2015 11:33
olete avanud eestlaste silmad. Tänu e-valimistele tuleks teha uued valimised ja siis saaks EKRE 99.99% eestlaste häältest. Hr.Rüütlile edu ja tervist!
k
Kampaania/ 31. märts 2015 11:03
kogu erakonna vastu. Ei möödu ühtegi päeva, kus EKRE "Õhtulehel" hammaste vahel poleks, ega ühe liikme tegude järgi ei saa otsustada erakonna üle Mida rohkem materdate, seda enam võidab EKRE rahva poolehoiu. Hr.Rüütel on nii tark poliitik, et tal pole kellegi nõuannet vaja.
l
lugeja/ 8. märts 2015 10:39
Vene saatkond Eestis peaks seda asja uurima, kui EKRE võimule saaks, hakatakse ju venemeelseid venelasi hävitama, nii nad ju kirjutasid. Kohutav, mis Eestis toimub.
j
Jaanus/ 7. märts 2015 20:39
Huvitav!
Miks peaks hr Rüütel selle tovariš Pjotr Langovits'i nõuandeid kuuda võtma?
Kas sellepärast, et tegemist on "poliitiliselt korrektse" hoiakuga?
Nii et sõna-, mõtte- ja hoiakuvabadus on vaid siis korrektne kui see on pseudoeetikale ülesehitatud seisukohalt lubatud.
"...ja tulemas on ajad, mil nurjatus on õilis ja õilis nurjatu. Aga õnneks see ajastu ei kesta kaua, sellepäras et nurjatus tõmbab ennast ise oma enese keelega oksa ja õgib ennast sabast kuni..."
p
pada & katel/ 7. märts 2015 10:32
Aastal 1926, peale sõjaväelist riigipööret ja diktatuuri kehtestamist Leedus, sai selle president Smetona õnnitluskirja Itaalia duce Mussolinilt, milles õnnitleti Leedut kui "teist fašistlikku riiki Euroopas".
Eestis kehtestati sarnane režiim aastal 1934 ja mille järjepidevusest lähtub ka praegune Eesti Vabariik...
s
stiilinäitaja/ 7. märts 2015 10:04
USA välisminister Baker ütles 1992. aastal: „Me tegime Hitlerist monstrumi, kuradi. Sellepärast ei saanud me ka pärast sõda enam sellest lahti öelda, me olime ju massid kuradi enda vastu mobiliseerinud. Seega olime sunnitud jätkama pärast sõja lõppu seda kuradistsenaariumit. Oleks olnud võimatu oma inimestele selgeks teha, et sõda oli vaid majanduslik preventiivabinõu.“
"Wir machten aus Hitler ein Monstrum, einen Teufel. Deshalb konnten wir nach dem Krieg auch nicht mehr davon abrücken. Hatten wir doch die Massen gegen den Teufel persönlich mobilisiert. Also waren wir nach dem Krieg gezwungen, in diesem Teufelsszenario mitzuspielen. Wir hätten unmöglich unseren Menschen klarmachen können, daß der Krieg eigentlich nur eine wirtschaftliche Präventivmaßnahme war!"
--James Baker, ehemaliger US-Außenminister
Der Spiegel, 13/1992
u
urmas meilda/ 6. märts 2015 21:40
leidus ka soovitaja keada kuulata. Ahaa ahaa

ä
ää/ 6. märts 2015 21:14
e
ehhee/ 6. märts 2015 20:24
Tema pole nüüd küll mingi soovitaja!
v
veteran/ 6. märts 2015 19:55
no nii- reformaritel esimene teadusliku kraadiga toetaja. Ilmselt sellele kambale teisi kaski juurde ei sirgu. See mees ei leia endale enam mujalt sõpru, ikka endasuguste seast. Tõpral nüüd vana päevi näinud ja tegusid teinud Rüütel hambus. Kask, raibe, oled ikka jõletis küll.
p
palju huvitavat lugemist/ 6. märts 2015 14:40
6. märts 2015 13:52
t
Taivo/ 6. märts 2015 13:07
Sm. Kasekamp on kosher ajupesu piiri taga ikka piisavalt pikalt saanud. Eilses Ringvaates oli selle lödipüksi kommentaare ikka ülimalt masendav kuulata. Vaikiv ajastu on meil juba tagasi, ainult kosher teemasid võib käsitleda ja need on kuulutatud AINUTÕEKS, kõik muu on äärmuslus, natsism jne.
m
Madis/ 6. märts 2015 12:51
See oli H.Võrno poolt ikka alatu materdamine. Tuletagu oma noorusaega meelde. Oli ju tema kes ütles: Neeger, sinu jaoks on see karneval. Äkki on tegu rassismiga mida ta noorpoliitikule vägisi pähe tahtis määrida. Mida kuradit Sa nüüd teise pihta kive loobid?? Kukk, ilus kirju lind??? Sind võiks siis äka kanapilastajaks pidada kui puu oksal laulsid? Mihkel Raud on väga austatud poliitik? Tema musta pori näkku on ju lausa eeskujulikkuse musternäidis.
Politoloog on ise üks jäänuk kui seda uue arvestava erakonna kohta ütles.
Tegelikult on alati kellegi väiksema puremine suure sigaduse varjamine. Kahju, et rahval see meelest ära läheb.
e
Eile Võrno tõestas,/ 6. märts 2015 15:58
et sit*a see Eesti riik, peaasi, et kõrge palga peale saab.

k
Kuule Kasejunn,/ 6. märts 2015 12:47
Kas sa ükskord juba ära ei väsi oma lollide juttudega.
n
no on / 6. märts 2015 11:46
Ei Kasekam.. ja mulle mõistmatu Reikoppppppppppppp !!!!!!!!!!!!!!!!
j
Jätke/ 6. märts 2015 11:45
Jätke EKRE rahule, kas oravad kardavad neid nii väga!
t
tartlane/ 6. märts 2015 11:43
Mäletan ülikooliõpingute ajast,et ega see Kasekamp populaarne õppejõud ei olnude. Oli rohkem selline võimu ees pugeja tüüp ja tuulelipp.
t
tõsielust/ 6. märts 2015 11:38
Rüütlil soovitavad võimupartei leivaahela küljes rippuvad indiviidid, kuidas peaks õieti elama. Kui Rüütel oleks selliseid kuulanud 90.vabadusvõitluse aegu, maadleksime praegu okupatsiooni mudas.Kahju on siiski sellest, et nüüd on võimukartell sellest teinud oma muda rahvuslikuse sildi all
p
POLIT AJUPESU/ 6. märts 2015 11:27
RAHVA ARNOLD TAIPAB HÄSTI tänu Kase-kambale mis Elukas see
E-OORAVATE punt on ikka politruki seemnesööjate seltskond
k
Klapperjaht/ 6. märts 2015 11:22
EKRE-le on tellitud nende poolt, kes soovivad e-valimiste võltsimistelt tähelepanu kõrvale juhtida. Näib, et see on kahjuks ka õnnestunud, sest kõik järavad seda kõhna kondikest. Samas seisab mahlakas, üdine KONT üsna ligidal. Inimesed ärgake!
u
Urmas/ 6. märts 2015 11:17
Ma üldse ei saa aru,kuidas sai üks suur punane EKRE liikmeskonda ????? Nagu ma aru saan on ka politoloog Kasekamp suur punaste pooldaja.Meil sin Eestis pole ju punastele kohta . Ega see Kasekamp aga endise Eesti Wabariigi kindrali järeltulija pole????? Siis keeraks küll vanahärra hauas ringi,kui sugulased peavad punaseid oma sõpradeks.Õige eestlane ei salli ühtegi punast ,kes on meile kunagi toonud ainult häda. Kui isegi sakslased okupeerisid Eesti siis õige eestlasega ei juhtunud ka midagi,laagrisse läksid ainult juudid,mustlased,kommud ja nendega kaasajooksikud.

p
Politoloog???? Naera ribadeks....see mehike on poliitbande poliitkorrektse MÖLA edastaja...l/ 6. märts 2015 11:15
Küll neid vene võimu ajal siit jalgalaksnud põgenikke ja nende võsusid ilmus 1990-ndatel siia tagasi....siis julgesid oma nina siia pista....ja kohe ikka õpetama ja õiendama ja EESTI ajalugu arutama.
Vastik lugeda sihukeste kohaleroninud "proffessurite" targutamis nende asjade kohta, millest ise neil pole ei kogemusi ega aimu.
Sõja aja järel ei kaagutanud neist keegi..... siis mõnulesid Kanada rikkuste süles....ohutus kauguses Eestist ja meie kannatustest
t
to eestlane / 6. märts 2015 11:10
ja mitu inimest On EKRE suutnud Eestist küüditada ? Reffid jõudsid ainult neli tuhat....aga kindlalt edasi !
k
Küüditada?/ 6. märts 2015 16:05
Kui neile võim anda, siis algavad gaasikambrite mängud :).
u
6. märts 2015 16:55
Unista edasi oma gaasikambrist,kui targemat ei oska välja mõelda.Sinul oma pede mängud,sellepärast õiendad.
t
tundub,et/ 6. märts 2015 09:51
Madissoni kirjutisest ja jutust arusaamisega ei ole seal mingit pistmist, lihtsalt et homoseaduse vastased on ette võetud ja vist isiklikel põhjustel. Ei lugenud ega kuulnud kuskil natsismi ja fasismi ülistamist. Muide väikerahvas peab olema oma rahvuse patrioot, muidu ta kaob kiiresti ja eestlane tänu oma rahvuslusele on nii kaua püsinud. Minu arvates. Ja ma ei leia midagi halba selles kui noor mees oma rahvast ja rahvust kaitseb. Kasekampil on see asi muidugi võõras, sest ei tea ju kelle huve ta kaitseb. Aga veel kord, Eesti keel ja kultuur on siiamaani püsinud patriootidel ja neid ei pea õiged inimesed kartma.
r
Raivo/ 6. märts 2015 09:23
huvotav "politoloog" osa rahvas ei ole esindamiseks sobilik sest tahavad teisi ahju ajada nii nagu ise peab seda osa rahvast sobilikuks ahju ajada ilma, et neid isegi esindada sobiks.
h
huvitav, kaua seda haiget auru jätub?/ 6. märts 2015 09:22
Kas Reikopil EKRE tampimisest juba kõrini pole?Ehk leiab veel kellegi,tuleb ju erakond lõplikult ära tümitada.Saan aru,et tal on isiklit viha EKRE vastu,aga kogu see tõmblemine erakonna ümber,jätab väikese hirmunud koera mulje,kes oma hirmu varjates koguaeg klähvib.
o
Onu Ruudi/ 6. märts 2015 11:48
Ülehomme on Naistepäev. Vene kroonu dispatis (üks meie väeosa poiss, kes seal oli rääkis) olevat olnud palju homosid. Naistepäeval kingiti neile ikka lilli ja tehti muidki kingitusi. Ärge siis meie kuulsamaid geisid ka ära unustage!
n
6. märts 2015 09:06
nüüd toodi välja uus malakas kasekamp, järgmine on võib-olla suutrop.
h
Hoidke eemale!/ 6. märts 2015 09:01
Kuulsin eile Kasekampi ja Madisoni. Täna loen siit kommentaare ning nüüd võin julgelt tunnistada, et Teie tase ongi savisaare teles vingumine ja ärplemine. Kui teietaolised võimule saavad, siis on siin põhja korea valmis ja ehk ka igas vallas mängud gaasikambritega...
r
6. märts 2015 09:19
Ryytel on ennegi valinud omale valeliku okupantide partei ( NLKP ) !
9
9.01/ 6. märts 2015 09:25
Mida sa karjud,hoiaks pigem sinusugustest kommunismi kiitjatest väga eemale.Sinu arvamus ei lähe kellelegi korda kahjuks,sest igalühel on oma olemas.Võta punalipp selga ja mine kaeba Aljošale oma muret.
s
6. märts 2015 13:41
Samuti ka sinu arvamus ei lähe korda, või arvad oled kuidagi erilisem?
e
eestlane/ 6. märts 2015 08:55
EKRE wunderkindi väited: gaasikambrites harrastati mänge, Hitler viis Saksamaa majanduse õitsengule sõjatööstusega ja nüüd arendagem ka Eesti kõrgetasemeliseks sõjatööstusriigiks, kehtestagem surmanuhtlus, keelakem abort (see on seksuaalne ahistamine meeste poole: mees ütleb naisele, mis see peab tegema), tuleb teha rahvuslik puhastus (mitterahvuslased "ahju" või gaasikambrisse mängima?), lause: "aga need olid ju ainult juudid, mitte inimesed", holokausti pole (selline vandenõuteooria levib Telegramis ja Alkeemias), natsism lõi korra majja --- Sellisid väljaütlemisi, mis osalt on ka EKRE programmis, tuleb käsitleda kui vihaõhutamist rahvaste vahel, ajaloo ümberkirjutamist, osalt ka riigivastast tegu. Tegemist on hitlerjugendliku manifestiga! LUGEGE JM TEKSTID LÄBI JA HELMETE KIRJATÖÖD-AVALDUSED!!!!
8
8.55lõpeta ära juba.../ 6. märts 2015 09:38
Ära hakka jälle peale oma epistliga,meilon kõigil oma arvamus,mis ei ole sinu tõde.Ära muretse liigselt sellepärast mis teised näevad või kuulevad.Võta rahustit ja maga rahulikult,keegi ei tule su punast piletit ära võtma,hoia hoolega,küllap loodad veel kasutusele võtmist.Kui sina ei karju,pole venelaselpõhjust meid narre teha.Ehk nägid eile oma töö vilju juba vene TV-s.
m
6. märts 2015 13:44
Miks sina küll epistlit pead siis, ise ütled, et kõigil võib oma arvamus olla? Kahepalgeline ju.
s
6. märts 2015 14:56
Sa oled vastik kiibitseja ja vaenuõhutaja,kaua sa laulad ühte ja sama igapäev.
j
Jaanus/ 7. märts 2015 20:50
Austatud seltsimees "eestlane", mulle tundub, et teil on väga sarnane kiiks nagu sm. Pjotr Langovitsil. Selge see, et omasid tuleb toetada.

p
pontius/ 6. märts 2015 08:36
kaskamp peab uurima kas tal on teksti mõistmisega kõik korras ja siis, kui ta saab aru tekstist, peaks ta härra rüütlilt vabandust paluma !!! ja nagu näha kahtlen, et see mees saaks tekstist aru, seega ta ei sobi oma ameti postile ja peab selle vabastama !!!
n
n.75/ 6. märts 2015 09:15
k
6. märts 2015 17:00
Karju,karju,vaat,et oma sapisisse ära ei koole,kommujunn.
p
pontius/ 6. märts 2015 08:36
kaskamp peab uurima kas tal on teksti mõistmisega kõik korras ja siis, kui ta saab aru tekstist, peaks ta härra rüütlilt vabandust paluma !!! ja nagu näha kahtlen, et see mees saaks tekstist aru, seega ta ei sobi oma ameti postile ja peab selle vabastama !!!
p
pontius/ 6. märts 2015 08:36
kaskamp peab uurima kas tal on teksti mõistmisega kõik korras ja siis, kui ta saab aru tekstist, peaks ta härra rüütlilt vabandust paluma !!! ja nagu näha kahtlen, et see mees saaks tekstist aru, seega ta ei sobi oma ameti postile ja peab selle vabastama !!!
a
alf/ 6. märts 2015 08:35
Kasekamp ja Mälksoo on ilmselt kellegi teenistuse ,aga eesti riigi huvide eest nad ei seisa.
m
MIdagi isiklikku / 6. märts 2015 08:31
tundus et Kaskampil ja Marko Reikopil oli midagi isiklikku EKRE vastu !!!!
a
6. märts 2015 08:39
Aga ongi ju-Ekre on kooseluseaduse vastu,ehk ongi mõlemal seda kindlasti vaja.
v
vanaisa/ 6. märts 2015 08:27
Hr. kõiketeadja ! Minge ja noomige kodus oma lapsi aga mitte hr. Rüütlit . Kasvatamatu poisike !
h
6. märts 2015 13:47
Härra vanaisa, samad sõnad sullegi, noomi kodus lapselapsi, mitte sinust erineva arvamuse omajat.
v
6. märts 2015 15:00
Vanaisal on õigus ka lollid korrale kutsuda,nemad selle riigion loonud ja kaitsnud.Sina võiks lihtsalt vait olla ja mitte vanade kallal mögiseda.
o
oi oi/ 6. märts 2015 08:24
jube kampaania käib ikka EKRE vastu....huvitav,miks reffid neid nii väga kardavad ? Igal juhul, julgust ja sirget selja EKREle.Tore,et vähemalt üks erakond sellele stagnatsioonile vastu hakkab.
n
n.75/ 6. märts 2015 09:19
Põhjus KE+VE+EKRE+IRL=56 ja suur,suur kartus.
k
6. märts 2015 08:11
Kasekamp võiks meeldetuletada,mis sajandil ta elab ja kus riigis.Kas Kasekamp on sõrmegi liigutanud iseseisvuse taastamiseks,et ilkuma hakata.Ajalugu pole olnud kindlasti teema tema jaoks ja rõõmsasti tõlgendaks seda omatahtsi edaspidi meelepäraseks ansiplaste moodi.

s
seal/ 6. märts 2015 07:58
ta polnud veel esimees olnud!
a
ANSIPO/ 6. märts 2015 07:56
KASEKAMP VÕIKS OMA NOKKA KINNI PANNA .Vaadaku enda sisse , häbi pugeda vabamüürlaste ees
n
6. märts 2015 13:48
n
no saite nüüd/ 6. märts 2015 07:25
kondi hambusse mida järada! Tegelege probleemidega, mis on probleemid, aga mitte ärge mängige lasteaeda. Oleks tegemist 10 miljoni vargusega, oleks tehtud mees ja saanud veel vabariigi kõrgeima autasu.
n
no saite nüüd/ 6. märts 2015 07:25
kondi hambusse mida järada! Tegelege probleemidega, mis on probleemid, aga mitte ärge mängige lasteaeda. Oleks tegemist 10 miljoni vargusega, oleks tehtud mees ja saanud veel vabariigi kõrgeima autasu.
n
no saite nüüd/ 6. märts 2015 07:25
kondi hambusse mida järada! Tegelege probleemidega, mis on probleemid, aga mitte ärge mängige lasteaeda. Oleks tegemist 10 miljoni vargusega, oleks tehtud mees ja saanud veel vabariigi kõrgeima autasu.
t
tt/ 6. märts 2015 06:59
Rüütli süda on olnud ikka Eesti ja tema rahva poolel. Tema on meil üks iseseisvuse taastooja ja on oma osa selles väärikalt teinud. Au ja tänu selle eest!
p
politoloog/ 6. märts 2015 06:47
kahtleb ekspresidendi adekvaatsuses???!!
t
tom/ 6. märts 2015 06:29
Rüütel pole ju enam president .kun ta seda oile,siis miks peab riigi rahakotist maksma veel raha endisele kommunistile? las maksavad need,kes ta sinna ,,pukki...sokutasid!!!!
a
6. märts 2015 08:14
Ah,et need kes tänaseni pukis on ,võivad miljoneid liigutada kuhu tahavad.Iseseisvus on seda väärt,et temale selle eest tasuda.PUNKT.
t
6. märts 2015 12:23
temasuguste punt selle iseseisvuse meilt võttis ja ta ise elas ilma selle iseseisvuseta pool elu väga hästi.
h
6. märts 2015 15:08
Hoia suu kinni,kui Eesti riik ei meeldi,siis rong sõidab moskva poole ka veel.Asu rekke aga ära mõnita rahvast,kes selle alles on hoidnud.Jube tüüp lihtsalt.Kas sul üldse mõistust on ja aru saad,mida suust välja ajad???Pole küll veel kuulnud,et Rüütel tankiga Narvast üle piiri Eestisse tuli,anna kannatust selliste oinastega.

j
jokk/ 6. märts 2015 05:40
endised rahvavargad tegid uue pundi ja leidsid väärikad juhatajad.
5
5.40jokimeistrid/ 6. märts 2015 09:46
Endised,mida on vana põlvkond varastanud,hoidsid sinule varastamiseks kõik alles,millest räbalad järel.Häbi pole vinguda vanade kallal,tänamatu punaparun,kes võtaks kõik mis veel olemas.Väärtuste loojad gaasikambrisse,nagu eile soovitasid.ÕUDNE ÜHISKOND MIDA POLEKS LOOTNUD KUNAGI TULEVAT!
k
kjabin/ 6. märts 2015 05:12
vana kommunist on sedakorda vist jah pisut viltu põrutanud.
v
vihane/ 6. märts 2015 03:48
Sina multikultist nahk tuled siin soovitusi andma presidendile!
t
tomtom/ 6. märts 2015 02:03
ja taolist soga aetakse siis meie lastele ülikoolis!?
o
Onu Ruudi/ 6. märts 2015 03:06
Vene ajal telliti punastele professoritele terve aastakäik ajakirja "Svinovodstvo" ("Seakasvatus") või püüti linnast mõni kirpe täis koer ja sokutati siis see neile kabinetti (seda viimast tehti muide ühele vene ohvitserile, kes andis sõjalist õpetust). Loodetavasti ei jää praegused üliõpilased oma eelkäijatele vaimukuses sugugi alla.
n
6. märts 2015 08:23
Neid kirpe täis koeri oleks kohe hulgi vaja,ehk jääks enda kratsimise vahelt vähem aega teisi kratsida.Oma suures pugemise õhinas toidavad venemaad oma sisemiste pingete leiutamisega,rahva vastu vaenu õhutamisega.Kas ikka ei jõua kohale,et selle tujurikkuja sketši olime ise tekitanud venelastele.Paneme aga igapäev edasi ja viljeleme järgmist naerualuseks saamist.Kui tobe ja need õpetavad meie noori???
.
6. märts 2015 17:09
..sest selline tahtmine on sinu pealuus sündinud meie jaoks.Eile ajasid kõiki sinna mõnuga .Juku-Kalle on teid juba ahju täis toppinud,me ei mahu enam.
k
kinnimakstud kloun/ 6. märts 2015 01:50
see kasekamp ajas tv-s ikka eriti seosetut ja võimutruualamlikku multikulti pläma
väga piinlik, et sellist jobu mingiks poliiteksperdiks peetakse
Wikipediast:
Ta on kindral August Kasekampi pojapoeg, tema onu Päivo Kasekamp (1924–2013) oli soomepoiss ja metodisti vaimulik.
Vaat nendel oleks ilmselt ka tõeliselt piinlik.
p
6. märts 2015 01:50
Paistab, et eelkommenteerijad ei taju samuti, millest nad räägivad, või siis teevad näo, et ei taju ja on ise selle ideoloogia kandjad. Üsna hirmuäratav.
t
tomtom/ 6. märts 2015 01:48
Palun selgitage kustkohast see kuju on siia ilmunud? Ülikooli õppejõud ja politoloog!!!?? Mida ta õpetab,kas kompartei ajalugu?
s
sedapsi, et/ 6. märts 2015 07:49

k
kase kompust rääkides -/ 6. märts 2015 01:08
öeldakse, et aastatega tuleb mõistus, kahjuks mõnel välispolitoloogil on küll aastad üksi tulnud.
s
Slava KPSS/ 6. märts 2015 01:04
Arnold Fjodorovitš pole meilt lahkunud.Tema ainult peatas ajutiselt.....Seltsimeestel ja -naistel pole vaja tema parteilisuse pärast muretseda!!!
o
Onu Ruudi/ 6. märts 2015 01:00
Kas keegi on kokku lugenud ka, kui palju kahju ja pahandust on väliseestlased meile teinud? Taagepera valimisseaduse abil istub reformimaffia praegu võimul, paljud lehmalellepojad on siia tulnud, heausksed üürnikud või omanikud majadest ja korteritest välja tõstnud ja siis kogu kupatuse vene maffiale või välismaalastele suure kasuga maha müünud, väga võimalik, et Ilvese afääride materdamise eest nüüd Kasekamp kätte maksabki. Viimane aeg oleks nüüd teistel väliseestlaste (Toomepuul, Einselnil, Estamil või kellel iganes) oma reputatsiooni päästa. Vastasel juhul hakatakse teisse suhtuma samuti nagu omal ajal Venemaa eestlastesse, kellest paljud olid küüditajad, politrukid, ülekuulajad, kagebiidid ja venestajad.
k
küüditajad/ 6. märts 2015 16:19
tunduvad ikka olema sinu esivanemad, kui elad küüditatute elamispinnal, mida tagasi ei taha anda.
e
6. märts 2015 17:12
Enda kogemused küllap meeles,Siberist tulijale ära lollusi räägi.
m
mees/ 6. märts 2015 00:53
Ma näen siis reformarite ja Kasekambi pettumust, et sellise kaliibriga mees nagu Rüütel on auesimees. reformis on arukad inimesed ja eks nad näevad ohtu järgmistel valimistel, et EKRE võib võimule saada ja reformarite vargused avalikkuse ette tuua.
k
Kilerollo Vabanks/ 6. märts 2015 03:41
Kui otseütlemisega EKRE võimule saab, võib ta paljastada reffide mahhinatsioonid. Seepärast EKRE-t rünnataksegi!
e
ELMU/ 6. märts 2015 00:37
JAH HETK TAGASI TARGUTAS SEE "EKSINUD" NOORPOLIITIK TELESAATES, ET VANAD KOMMARID LIISTULE, AGA TULEB VÄLJA, ET NEIL OMAL LAUSA AU ESIMEES. KENTSAKA MULJE JÄTAB KOGU SEE PLÄMA. ENNE KUI NII NOORTELE VALIMISÕIGUST ANDA PEAKS IKKA VÄGA MÕTLEMA, PÄRAST JUHTUB NII, ET NOORE VALIJANA OTSUSTATU VÕIB HILJEM SÜÜMEKAID TEKITADA..
k
Kuseklimp/ 6. märts 2015 00:28
"Politoloog" Eestis? Lubage naerda. Parimal juhul reformikate nuustikuhoidja saunas. Rüütel kõrges eas on kordades adekvaatsem kui see tüüp.
siga/ 6. märts 2015 00:19
Kes on mingi politoloog. Parem oleks kokku hoida ja mitte anda näljastele huntidele konti jarada. Oli ju nii et venkud tänu jänkidele said võidu kuid vene inimene saab orgasmi saksa autoga sõites-vat ime oma ladat mis on italiast virutatud mudel ja nii on. Ei teagi mis on vene nogia kas automaat ja hunnik laipu. Kus on see TEIE suur rahvaste sõprus kotipoisid. Ma ei mäleta kuid on miski-keski keda on tehtud sitast,tatist ja kobtvujumatist.
t
to kk/ 6. märts 2015 00:19
Võibolla oleksid kärvanud Siberi igikeltsas kui poleks olnud sirgeseljalist Rüütlit Moskvas

t
T.Mets/ 6. märts 2015 00:19
Arvasin, et Te, Kasekamp, olete ikka targem, aga võta näpust-reffide suuvooder
o
Onu Ruudi/ 6. märts 2015 01:03
...ja Galojani töölevõtja.
j
järeldus/ 6. märts 2015 00:16
Politoloog vist oli veel välismaal, kui Rüütlile organiseeriti enne Presidendi valimisi Kadriorgiat.Ja paistab et praegused viha külvajad on nende seast.
a
Andres/ 6. märts 2015 00:09
Kui ebameeldiv ja rumal oli Andres Kasekampi jutt ja EKRET ründav. Õudne! Olen selles inimeses nii pettunud.
a
Andres/ 6. märts 2015 00:09
Kui ebameeldiv ja rumal oli Andres Kasekampi jutt ja EKRET ründav. Õudne! Olen selles inimeses nii pettunud.
t
Toivo./ 6. märts 2015 00:08
Lepime nii kokku, et politoloog Kasekamp räägib siis, kui kana pissib. OK? Igatahes õige otsus Rüütlilt.
h
hirm/ 6. märts 2015 00:07
on see, mis ajab kirjutama sest EKRE on tõusu teel ja ajab õiget asja, parastajad ja muud ajaloo õpikute katkendite väljatoojad näitavad oma nõrkust
o
Onu Ruudi/ 6. märts 2015 01:46
Äkki on Kasekamp Galojani afääriga kuidagi tihedamalt seotud ja kardab nüüd oma naha pärast. Ega ta muidu nii ei tõmbleks. Igatahes mina kardan selle ullikese plika elu pärast, kui ta peaks midagi rohkem teadma.
a
Aja Lugu/ 5. märts 2015 23:44
Noormehe väited pärinevad ilmselt Frank, Johannese 2007 aastal kirjastuses Olion ilmunud raamatust "Eva Braun: ühe naise ebatavaline saatus ajaloo tormisel järgul." . Vahel on kasulik ja õpetlik lugeda ka kaotajate poolt kirjutatud ajalugu. Võitjate kirjutatu jääb alati ühepoolseks ja moonutatuks. Paistab,et kirjutise autor pole ka eriti vaeva näinud ajaloo õppimisega. Veel vähem mõistmisega. Kommentaar ei ole mõeldud Hitleri kuritegude õigustamiseks kuid Saksamaa kiire majanduse taastamine sõdadevahelisel perioodil vajab ehk tõsisemat analüüsi.
k
Keerutamine ja sogamine/ 6. märts 2015 01:36
Sisuliselt see nii käiski, nagu laps kirjutas, ainult inimeste tapmist muidugi ei õigusta miski. Kas ta ikka ütles nii, et sellest kuidagi saab välja lugeda tapmise heakskiitmist? Need, kellelt vara ära võeti, saadetigi surma, sh ka sakslased ise ja natsionaliseeritud rikkustega töötati sõjavägi üles. Rahvas seal küll hästi ei elanud, orjus oli ikka totaalne.
k
KK/ 5. märts 2015 23:35
Vana tippkommunist heidab halba varju igale parteile.
k
kk/ 6. märts 2015 08:33
..ja praegused häbiks oma rahvale,kes pole iseseisvuse saavutamisel lillegi liigutanud,vaid tarbivad nende higi ja verd.Sina käisid Gorboga võitlemas,teadmata,kas elusalt koju tuled?Kes annab sulle õiguse mõnitada seda inimest,kui truult teenid tõeliste kommuripatsite tahet hävitada oma rahvas.
k
KK-le/ 6. märts 2015 08:53
PARTEILE,sul ongi kõik üks suur KPSS tänaseni,RÜÜTEL on sellest ammu väljas ja tõi vabaduse,mida sina järjekindlalt õõnestad.Kelle heaks te seda vaenu külvate???ja seda oma riigis,oma rahva vahel? Selline tunne on meie põlvkonnal,et oleme igavesti süüdi riigi alleshoidmisel,kus noorem laiutab ja mõnitab selle eest.
a
6. märts 2015 09:17
9
9.17./ 6. märts 2015 17:15
nokui KK on Ansip,siis küll.