TURVAUKS: Röövlid sisenesid pandimajja teenindajalt võetud võtmega.Foto: Aldo Luud
Arvo Uustalu 6. märts 2015 07:00
Kaks pandimaja röövis kahtlustatavat on juba vahi alla võetud.

"Röövlid oleks saanud ukse võtmed ja raha kassast kätte ka sellist vägivalda kasutamata," ohkab Sillamäel asuva pandimaja töötaja esmaspäeva õhtul toimunud röövist rääkides.

2. märtsi õhtul kella poole üheksa paiku tungisid kolm maskides röövlit Sillamäe kesklinnas pandimajja, peksid läbi selle 42aastase naistöötaja ning viisid ära 1500 eurot ja paar telefoni.

Kolmapäeva pärastlõunal ütles rünnaku ohvriks langenud teenindaja töökaaslane, et kolleegi füüsilised vigastused ja vaimne trauma on nõnda suured, et kodus kosuv rünnakuohver alles hakkab juhtunust tasapisi üle saama.

"Tagant tulid kallale ja lõid talle vastu pead. Kolm tugevat meest oleks saanud naiselt võtmed kätte ka teda peksmata. Aga teda löödi mitu korda, taheti nii-öelda välja lülitada. Kui nad võtmed kätte said, siis vägivald sellega ei lõppenud. Päris tugevalt peksti," teadis ta.

Rünnakuohvri töökaaslase sõnul ei ole kolleegil peksmisjäljed ainult pea piirkonnas. Tema teada muutusid pätid veelgi vägivaldsemaks, kui märkasid, et teenindaja jõudis häirenupule vajutada.

"Sillamäe on üldiselt rahulik linn. Usun, et nad saadakse kätte. See oleks neile endile tugev signaal ja ka teistele, kel samasugused mõtted pähe tulevad. Võisid täitsa olla meie oma linna mehed. Maskid olid peas, aga kolleeg ütles, et silmade järgi võis röövlite vanus olla umbes 25 aastat või natukene rohkem. Tahaksin neile noortele meestele silma vaadata, kes niimoodi naist peksavad," oli ohvri kolleeg vihane.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad