Meedia

Maailmakuulus kokk Jamie Oliver tervitab Eesti naisi naistepäeva puhul! (8)

Õhtuleht.ee, 5. märts 2015 18:04
Jamie OliverFoto: Buduaar Meedia OÜ
Maailmakuulus telekokk ja raamatute autor Jamie Oliver saatis Eesti naistele eelolevaks naistepäevaks, 8. märtsiks, isikliku tervituse. 

Jamie alustab oma tervitust öeldes eesti keeles "Head naistepäeva!" ning loodab, et kõik tervisliku ja maitsva toidu austajad on poeriiulitelt üles leidnud värske Jamie ajakirja, edastas Buduaar Meedia OÜ.

Samal teemal

Jamie Oliver (39) on viimastel aastatel maailmas tuntust kogunud teadlikuma toitumise propageerijana ning hea seisnud ka laste tervislikuma toitumise eest. Neid väärtusi peegeldab ka Jamie ajakiri, kus iga retsept ja reklaam lähtub kvaliteetse ja tervisliku toitumise põhimõttest.

Jamie uuenenud eestikeelse ajakirja esimene number sisaldab rohkelt põnevaid, tervislikke ja lihtsaid Aasia toitude retsepte ning tutvustab ka Eesti hea toidu saadikuid. Teiste seas avab Jamie ajakirjas oma eksklusiivse toidurubriigi Evelin Ilves, kes testib koos tütrega kodus Eesti koolide menüüsid.

Ajakirjast leiab ka köögiklassika retsepte kevadpühadeks.

Jamie ajakiri on kõige mahukam ja tervislikum toiduajakiri Eestis, mille uuenenud esimene number jõudis poelettidele veebruari viimasel nädalal ning maksab 4.50 €.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee