SINIKAD: Suur sinikas Taneli kehal, mis tekkis noormehe sõnul turvameeste jalalöökidest.Foto: Erakogu
Teele Talve 5. märts 2015 07:00
Öine ülemeelikus Tallinna vanalinna kõrtsis lõppes rängalt: "Igalt poolt tulid löögid, sain kuklasse ja pähe," väidab noormees, et baari turvamehed panid ta käed raudu ja peksid vaeseomaks. Baari mänedžer lükkab süüdistused tagasi, sõnades, et agressiivse mehe võtsid kõrtsi ees tänaval maha hoopis USSi turvatöötajad.

Öine ülemeelikus Tallinna vanalinna kõrtsis lõppes rängalt: "Igalt poolt tulid löögid, sain kuklasse ja pähe," väidab noormees, et baari turvamehed panid ta käed raudu ja peksid vaeseomaks. Baari mänedžer lükkab süüdistused tagasi, sõnades, et agressiivse mehe võtsid kõrtsi ees tänaval maha hoopis USSi turvatöötajad, kes olid turvafirma väitel aga selles piirkonnas kontrollimas hoopis teist objekti. 

Reedel, 20. veebruaril Tallinna vanalinnas Suur-Karja tänavas Nimeta Baaris käinud Tanelile lõppes pidu traagiliselt: "Mul oli peas kahe sentimeetri suurune haav, hambast suur tükk väljas, ühes silmas verevalum, teine silm sinine, huul paistes, nina turses, kehal suur sinikas, otsaeest suur muhk ja marraskil, kehal erinevad kahjustused," räägib väidetavalt turvameeste liigse jõukasutuse tõttu viga saanud Tanel.

"See oli reede ööl vastu laupäeva, kui läksin sõbraga Nimeta Baari," räägib mees, kes käib vanalinnas pidutsemas vaid paar korda aastas.

"Olime baari tagaosas, kus asub piljardilaud," tunnistab Tanel, et istus lauale.

Mõne aja pärast tuli tema juurde end baari omanikuks nimetanud mänedžer Marko. "Ta küsis, miks ma istun piljardilaual."

Tanel tunnistab, et tal tekkis Markoga sõnavahetus ja natuke enamatki. "Mul oli piljardikepp käes ja ma õrnalt sügasin teda kii otsaga selga."

Noormees kinnitab, et torge polnud tugev. "Ta ütles mulle, et kohe ma näen, kes ta on ning milleks ta turvamehed võimelised on."

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad