Hakkasime naistega omavahel rääkima arusaamadest, mis meil lapsena olid. Siin blogis olen ma juba rääkinud alatutest valedest, mida vanemad meile rääkisid (LINK), aga teinekord ei pea lastele valetamagi, et nad igasugu naljakaid asju arvaksid ja elust teisiti aru saaks. Oh seda õnnist lapsepõlve!

Mina arvasin väiksena, et emadel on emakas ja isadel isakas.

Ma arvasin lapsena, et kui seksid ühe korra, saad ühe lapse. Kui kaks korda, siis saad kaksikud. Üle kahe korra keegi ju nagunii ei seksiks!

Ma mõtlesin seebikaid vaadates, et nad ei suudle ju seal omavahel PÄRISELT, nii rõve ju, et kindlasti on neil huultel mingid kiled peal!

Ma imestasin kogu aeg, kuidas mu isa nii tark on, et oskab autoga igale poole sõita..., et kuidas ta ära ei eksi? (Viitadest ei teadnud ma too hetk midagi ilmselgelt...). Aa ja ma arvasin, et inimesed sõidavad rongides nendes tsisternide sees Mõtlesin, et kuidas nad aru saavad, millal maha peab minema ja kuidas nad sealt üldse välja saavad... (olin näinud ainult kaubaronge, aga teadsin, et inimesed reisivad rongidega, minu jaoks oli loogiline).

Ma kunagi leidsin kodust ühe täiskasvanute ajakirja.. muidugi vaatasin pilte ja kõik mehed alt täiesti siledad.. kui esimese peika endale sain, siis üllatus oli suur, et meestel ka seal karvad kasvavad.

Ah, kui mulle esimest korda menstruatsioonist räägiti, siis alguses arvasin et see on enese ilusaks tegemine.

Haha, seoses tampoonidega...ma arvasin, et tampoon võetakse pihku ja siis tuleb hea enesetunne (Mingi reklaam oli kunagi, kus seda väideti)

Ma arvasin, et meesbaleriinid tantsivad püksata, sest kõik oli näha ju.

Ma arvasin, et tampoon on kuidagi seksiga seotud, aga enne peab selle vett täis laskma, et ta suureks paisuks ja siis mees ja naine teevad sellega midagi, aga ei saanud aru, mida täpselt.

Mulle isa rääkis koguaeg, et kured toovad lapsi. Kujutasin siis ette, kuidas kurg lendab ja laps on nokkade vahel. Ja kui kurge nägin, siis imestasin, et miks ta ilma lapseta niisama ringi lendab või põllul seisab.

Mul on kaks vanemat venda, aga kui olin sõimeeas juhtusin peale vennale, kes vetsus soristas. Nägin ta meheau. Õnnetul kombel lonkisin ema juurde ja ütlesin; ,,Emme, sa ei armasta mind!,, Ema:,, Miks sa nii arvad? Mina: "Poistele ostsid noku aga mulle ei ostnud!".

Jaga artiklit

3 kommentaari

N
Naera herneks!  /   20:34, 24. märts 2015
Kurel laps nokkade vahel :))))) vist ikka noka vahel!
U
Umbes 50 aastat tagasi...  /   15:48, 9. märts 2015
...kuulasin pühapäeva hommikuti raadiost õnnesoovidesaadet, eriti kui teadsin, et mul ka sünnipäev ja ootasin millal minu nimi öeldakse, aga ei mainitud kordagi. Imestasin siis endamisi, et kõiksuguseid seal kah tuntakse. Alustati saja aastastest ja nooremad olid ehk seitsmekümnesed. Mina olin siis mingi viiene ehk.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis