Valimised

Aaviksoo: Reinsalu tagasiastumise küsimus on õhus  (32)

Toimetas Geidi Raud, 3. märts 2015 13:33
Urmas Reinsalu ja Jaak Aaviksoo.Foto: Arno Saar
Isamaa ja Res Publica Liidu aseesimehe Jaak Aaviksoo sõnul on kehva valimistulemusega seonduvalt parteijuht Urmas Reinsalu tagasiastumise küsimus õhus, aga enne seda on tähtsamaid teemasid, millega tegeleda.

"Ma arvan, et iga asi omal ajal. Praegu ei ole mõtet tormata sündmustest ette. Aga loomulikult niisugune küsimus on õhus ja ta (Reinsalu - toim.) teab seda ise ka piisavalt hästi. Tegemist on siiski vastutustundliku poliitikuga," ütles Aaviksoo ERR-i uudisteportaalile.

"Ma arvan, et praegu tuleb ikkagi saada valitsus toimima ja minna eluga edasi ning siis seada atra pikemas perspektiivis," lisas ta.

Millal Reinsalu tagasiastumise küsimus erakonna juhatuses arutlusele võiks tulla, ei soovinud Aaviksoo öelda, vaid kordas, et esmalt tuleks tegeleda võimalike koalitsiooniläbirääkimistega.

Ööl vastu esmaspäeva selgus Eesti uus riigikogu. Parlamenti sai kuus erakonda: Reformierakond (30 kohta), Keskerakond (27 kohta), sotsiaaldemokraadid (15 kohta), Isamaa ja Res Publica Liit (14 kohta), Vabaerakond (8 kohta) ja EKRE (7 kohta).

Samal teemal

09.03.2015
IRLi suurkogu koguneb juunis, Reinsalu esimeheks ei kandideeri
06.03.2015
Erakonnad koguvad kokku valimisnänni riismeid
03.03.2015
Rõivas: läbirääkimised alles tulevad, praegu kuulame maad
02.03.2015
Igor Taro: IRL tegi kehva tulemuse, mitte mina

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee