Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Viljandi Tuleviku loots Aivar Lillevere: Posti ja Tamme lisandumine on meeskonnas palju muutnud (3)

Ott Järvela, Viljar Voog, 2. märts 2015 22:07
Tänavuseks hooajaks jalgpalli meistriliigasse tõusnud Viljandi Tuleviku meeskonna peatreener Aivar Lillevere tõdes, et hooaja algus saab tema hoolealustele olema raske. Juba avavoorus minnakse vastamisi tiitlinõudleja FC Floraga.

"Tahame hooaega võimalikult hästi alustada, aga meie vastane on üks meistriliiga tugevamaid. Kõik teavad, et mängu iseloom tuleb selline, kus ühed üritavad suurte jõududega rünnata, teine suurte jõududega kaitsta. Vaatame mis sest välja tuleb," ütles Lillevere nädalavahetusel peetava avavooru eel.

Samal teemal

Tuleviku vastuhakuponnistustele peaksid kindlasti kaasa aitama ka tänavuseks hooajaks klubisse toodud täiendused Sander Post ja Joonas Tamm. "Meeskonnas on nad muutnud palju, sest Postil on väga suur autoriteet ja kui meil oli kogu aeg probleeme ründajatega, siis meil on nüüd Tamme näol ees võimas mees," räägib Lillevere.

Ei saa maha salata, et hooaja lõpus võivad meistriliigast väljalangeja otsustada Tulevik, Pärnu Linnameeskond ja Tartu Tammeka. Millised on Lillevere arvates šansid nende meeskondade konkurentsis? "Me oleme küllalt ühte kanti. Need mängud tulevad 50-50. Jalgpallivaimustus on linnas tõusnud ja kõik on väga positiivselt meelestatud, aga Tartus ja Pärnus on sama suur publik," vastab ta.

Samal teemal

05.02.2015
Viljandi Tulevik täieneb Jarmo Ahjuperaga!
05.02.2015
Viljandi Tulevik saab ilmselt suvel Malaisiast rünnakule lisajõudu
03.02.2015
JALGPALLILIIGA 2015: 1 meistritiitel, 2 kullapretendenti, 3 medalit, 5 medalinõudlejat, 10 kvaliteetset meeskonda
02.02.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Peatreener Marko Lelov: kunagi võiks Pärnu Linnameeskond ka medalitele mängida