Valimised

Igor Taro: IRL tegi kehva tulemuse, mitte mina (11)

Teet Teder, 2. märts 2015 19:00
Igor Taro Seto kuningriigi päeval Mikitamäel Foto: ALDO LUUD
ERR-i endine korrespondent Igor Taro kogus IRLi-i nimekirjas 1202 häält. Riigikokku pääsemiseks sellest ei piisanud.

„Järelikult ei jõudnud minu sõnum piisavalt paljude inimesteni või ei jõudnud kõigi minu võimalike toetajate hääl minuni," arvab Taro.

Samal teemal

„Teine põhjus on seotud IRL-i üldise kehva tulemusega – plaan oli ringkonnas saada kaks mandaati, kuid ringkonna häältest piisas vaid üheks. Seetõttu ei pääsenudki ma häälte arvult teise tulemusega sisse."

Taro isikliku tulemuse pärast häbi ei tunne. „Tahapoole jäi nii olümpiavõitjaid, endisi ministreid, telestaare kui ka tuntud poliitikuid. See annab üldiselt kindlust, et peaksin oma rida siin ringkonnas edasi ajama ning selles suunas jätkama. Valimissüsteemi pole mõtet kiruda – täiesti objektiivselt võttes oli mul 116. häälte arv üle vabariigi. See on hea esimese korra ning puhtalt isiklikul tööl põhineva kampaania kohta, aga mitte siiski piisav mandaadi saamiseks."

Ajakirjanikutööd, kardab Taro, ta enam edasi teha ei saa. „Ma ei kahetse tehtud valikut, sest kampaania andis mulle senise ajakirjanikutööga võrreldes täiesti erakordse kogemuse. Ja edasise töö osas on hetkel kõik lahtine. Selge on see, et endises ametis ma ei jätka ning otsin uusi väljakutseid."

Samal teemal

28.04.2018
Põlva vallavolikogu umbusaldas Igor Taro
03.02.2015
Aaviksoo: Reinsalu tagasiastumise küsimus on õhus
02.02.2015
GRAAFIKA: kes pääsesid ajakirjanikest riigikokku?
08.00.2015
ERRi ajakirjanik Igor Taro kandideerib IRLi nimekirjas riigikokku