Uudis TV

Kristjan Kasearu: "Tundub, et mulle on lisandunud vanemaid meesfänne" (1)

Õhtuleht.ee, 2. märts 2015, 15:46
Kristjan Kasearu sarjas "Köök" Ergo Kuld
Täna kell 20 alustab Kanal 2s uut hooaega huumorisari „Köök", mille peaosas särab sarmikas muusik Kristjan Kasearu. Selgub, et Kasearu fänkond on sarja abil veelgi kasvanud. „Kui olen üritustel kuskil käinud, siis on mitmed 45+ mehed tulnud juttu rääkima," muheleb Kasearu.

„Kurje kirju ma fännidelt saanud ei ole. Pigem on sellised kirjad, kus tuntakse muret, kas ma pärast võtteid õhtul saan ka sõimata niimoodi," naerab Kasearu. Nimelt mängib ta „Köögis" naiivset kokapoiss Maksi, kes saab pidevalt vastu päid ja jalgu restorani peakokk Viktorilt (Indrek Taalmaa). „Mul on väga vedanud „Köögi" võttemeeskonnaga, sest telesarja pole ma varem teinud. Kogemus on ainult lavalt," ütleb Kasearu.

Uuel hooajal ootavad „Köögi" tegelasi taas ees uskumatud seiklused. Sarja esimeses episoodis külastab restorani toidukriitik. Õnnetuseks ei tea aga keegi, missugune ta välja näeb. Algab uskumatu komejant. „Kogu restorani olemasolu satub suure küsimärgi alla. Ja kõik need köögiseltskonna sekeldused on loomulikult ülimalt naljakad," vihjab sarja produtsent Martin Algus „Köögi" uue hooaja eel.

Samal teemal

11. juuni 2015, 14:22
KUULA JA VAATA: Kristjan Kasearu ja The Heft ning Cool D said maha suvise autosõidulooga!

1 KOMMENTAAR

h
hahaha 2. märts 2015, 18:13
eks need "fännid" tulevad juurde seetõttu, et tüüp reklaamib ennast nii vägagi homoerootilisena, eksponeerib tihti oma paljast keha,.......
lihtsalt niisama ei astu isegi kõige tuntum "meesfänn" juurde juttu ajama
kus suitsu seal tuld

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee