Täna kell 20:30 alustab Kanal 2s "Kodutunde" uus hooaeg. Esimese saate kangelane on Ahtmes elav 18-aastane Hanna, kes pärast ema surma on valmis ise üles kasvatama oma väikese õe ja vennad.

Ahtmes elav Hanna on raudse meelekindluse ja suure tahtega tütarlaps, kes veel mõned aastad tagasi elas ema ja kahe vennaraasuga, hiljem ilmus nende ellu ka pisike õde, keda ema oli ammu oodanud. Kahjuks ei pidanud ema elu hammasratasetele vastu ja lahkus vabatahtlikult siit ilmast, jättes saatuse hoolde neli last, nende hulgas ka kõige pisemad. Hanna pere noorimad pereliikmed pidid Hanna täisealiseks saamiseni elama lastekodus.

Hanna kindel soov on oma õe ja vendade eest ise hoolt kanda. Selleks, et hooldusõigused endale saada, peavad tal olema vastavad elamistingimused ja nii otsustas „Kodutunne" Hannale appi minna.

 

Jaga artiklit

13 kommentaari

T
tra  /   21:21, 2. märts 2015
ma ei saa aru neist vene muttidest kes käunuvad ebareaaalne rsk
K
kratt  /   20:11, 2. märts 2015
Kodutunne võiks vahelduseks teha ühe tuuri ja vaadata-näidata telekas ka mis on neist varem valmis klopsitud kodudest edasi saanud.ühte sellist kodu tean kindlasti kuhu nad peaksid uuesti appi minema kodutehnikat külapealt tagasi ostma.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis